recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Inkcups wprowadza tusze cyfrowe serii T2 i BBPoprzedni artykuł 

Globalny lider branży poligraficznej Inkcups ogłasza wydanie dwóch nowych tuszy cyfrowych, serii T2 i BB.

Tusz cyfrowy T2 został specjalnie zaprojektowany do plastiku Tritan ™ i jest jedynym cyfrowym tuszem na tym podłożu, który nie wymaga wstępnej obróbki. Po rygorystycznym procesie testowania firma Inkcups opracowała idealny tusz dla producentów napojów, którzy chcą przyspieszyć swoją działalność, zapewniając jednocześnie wyjątkową przyczepność do produktów Tritan™.

Tritan™, trwałe tworzywo sztuczne niezawierające BPA, staje się coraz bardziej popularne w wyniku rosnącego ruchu na rzecz środowiska i redukcji odpadów. Tusz cyfrowy T2 zapewnia bardzo trwałą i długotrwałą reprodukcję obrazu w Tritan™, która nie pęka.

Nowy tusz cyfrowy BB zapewnia wysokiej jakości grafikę o doskonałej przyczepności do ultraelastycznych produktów, przewyższając stosowane w branży testy „ściskania” i „wiaderka z lodem”. Dzięki wynalazkowi tuszu cyfrowego BB firma Inkcups rozwiązała długofalowe wyzwanie branżowe polegające na uzyskaniu pełnokolorowej grafiki na elastycznych butelkach bez odpryskiwania, pękania lub zniekształcania po krótkim czasie lub po „teście ściskania”.

Idealnie nadające się do miękkich i elastycznych tworzyw sztucznych, typowe zastosowania cyfrowego tuszu BB obejmują butelki na wodę na rower, kubki stadionowe, butelki sportowe, wytrząsarki i butelki zaparzające. Tusz jest zgodny z kompletem drukarek cyfrowych Inkcups. Przed dekorowaniem plastikowych butelek tuszem BB konieczne jest wstępne przygotowanie. Ten preparat jest kombinacją obróbki płomieniem, a następnie podkładu.

Tusze cyfrowe serii T2 i BB są projektowane i produkowane w Stanach Zjednoczonych i są dostępne do zamówienia już teraz.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności