recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Michelman wyróżnia technologię inkjet podczas 40. rocznicy Labelexpo EuropePoprzedni artykuł 

Michelman zaprezentuje swoją najnowszą technologię inkjet na stoisku 5D20 podczas 40. rocznicy organizacji Labelexpo Europe. Firma rozszerzyła swoją markę JetPrime® o JetPrime WB 1100, rozwiązanie do pigmentowych wodnych aplikacji atramentowych. Ta technologia dla powlekanych podłoży offsetowych jest przydatna w zastosowaniach do drukowania z dużą prędkością, takich jak składane kartony i tektura falista. JetPrime WB 1100 wzbogaca jakość obrazu poprzez lepszą trwałość, zmniejszone ściekanie i plamienie. Ponadto nie jest tak trudny w przypadku drukarek i urządzeń do gruntowania, ponieważ jest przyjazny dla środowiska i nie powoduje korozji.

Wyjaśnia Lisa DiGate, wiceprezes ds. Drukowania i pakowania Michelmana: „Inwestujemy znaczne środki, aby dostarczać drukowaniom cyfrowym rozwiązania, które zapewniają niespotykaną jakość przy znacznie niższych kosztach posiadania”. DiGate dodaje: „Globalny przemysł etykietowy przeszedł znaczące zmiany na przestrzeni lat, w tym globalizacji, cyfryzacji, presji na zrównoważenie środowiska, automatyzacji przepływu pracy i zmieniającego się popytu konsumentów. Zmiany te nadal zapewniają zarówno branży etykiet, jak i Michelmanowi wiele możliwości opracowania rozwiązań usprawniających identyfikację i pakowanie towarów. Uważamy, że JetPrime WB 1100 jest jednym z takich rozwiązań. ”

Labelexpo Europe 2019 odbędzie się w dniach 24-27 września 2019 r. w Brussels Expo w Brukseli, Belgia. Odwiedź Michelmana na stoisku 5D20.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności