Michelman wyróżnia technologię inkjet podczas 40. rocznicy Labelexpo EuropePoprzedni artykuł 

Michelman zaprezentuje swoją najnowszą technologię inkjet na stoisku 5D20 podczas 40. rocznicy organizacji Labelexpo Europe. Firma rozszerzyła swoją markę JetPrime® o JetPrime WB 1100, rozwiązanie do pigmentowych wodnych aplikacji atramentowych. Ta technologia dla powlekanych podłoży offsetowych jest przydatna w zastosowaniach do drukowania z dużą prędkością, takich jak składane kartony i tektura falista. JetPrime WB 1100 wzbogaca jakość obrazu poprzez lepszą trwałość, zmniejszone ściekanie i plamienie. Ponadto nie jest tak trudny w przypadku drukarek i urządzeń do gruntowania, ponieważ jest przyjazny dla środowiska i nie powoduje korozji.

Wyjaśnia Lisa DiGate, wiceprezes ds. Drukowania i pakowania Michelmana: „Inwestujemy znaczne środki, aby dostarczać drukowaniom cyfrowym rozwiązania, które zapewniają niespotykaną jakość przy znacznie niższych kosztach posiadania”. DiGate dodaje: „Globalny przemysł etykietowy przeszedł znaczące zmiany na przestrzeni lat, w tym globalizacji, cyfryzacji, presji na zrównoważenie środowiska, automatyzacji przepływu pracy i zmieniającego się popytu konsumentów. Zmiany te nadal zapewniają zarówno branży etykiet, jak i Michelmanowi wiele możliwości opracowania rozwiązań usprawniających identyfikację i pakowanie towarów. Uważamy, że JetPrime WB 1100 jest jednym z takich rozwiązań. ”

Labelexpo Europe 2019 odbędzie się w dniach 24-27 września 2019 r. w Brussels Expo w Brukseli, Belgia. Odwiedź Michelmana na stoisku 5D20.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności