Flint Group Packaging ogłasza zaawansowane oferty na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Dzięki połączeniu sił Flint Group Narrow Web, Flint Group Image Transfer Solutions i Xeikon (członek Flint Group Digital Printing Solutions) z przyjemnością pokazujemy klientom naszą wyjątkową i zaawansowaną ofertę, która zapewnia zyski i produktywność wykraczającą poza co mogą zapewnić inni dostawcy.

Połączona kreatywność Xeikon Prepress i Flint Group Flexographic dostarczyła rewolucyjne zintegrowane rozwiązanie prepress dla wysoce zautomatyzowanych urządzeń do obrazowania. Te dwie firmy z radością dzielą się szczegółami rozszerzonej marki ThermoFlexX we wszystkich produktach. Ta oferta opiera się na wyjątkowym sukcesie kamer cyfrowych ThermoFlexX i technologii przesiewania Woodpecker Nano oraz na najwyższej jakości płycie fleksograficznej, nyloflex®. To innowacyjne rozwiązanie połączy wszechstronną wiedzę Xeikon w zakresie obrazowania i wieloletnie doświadczenie Flint Group w opracowywaniu płyt fleksograficznych, aby zapewnić znaczny wzrost wydajności w prasie; rozwiązanie, które jest lepsze, szybsze i łatwiejsze w użyciu.

Flint Group Narrow Web przedstawi nowe oferty, które pomogą konwerterom rozszerzyć ich możliwości w zakresie zarządzania kolorami na prasie, a także rozważy rozwój biznesu w zakresie krótkich opakowań elastycznych. Zapowiedzi obejmą połączenie VIVO ColourSolutions z dozownikami oraz rozszerzenie systemu o kolejne serie farb drukarskich. VIVO ColourSolutions to najdokładniejszy na świecie, wszechstronny i łatwy w użyciu system zarządzania kolorami, a Flint Group Narrow Web z przyjemnością przedstawia klientom system oparty na sieci, który pozwala uzyskać właściwe kolory już za pierwszym razem. Na wystawie prezentowane będą także najbardziej wszechstronne atramenty UV utwardzające, w tym do zastosowań zgodnych z opakowaniami żywności. Ponieważ ponad 25% wszystkich aplikacji drukarskich w regionie EMEA jest przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, z dumą dzielimy się z naszymi klientami atramentami i rozwiązaniami umożliwiającymi ich rozwój w krótkich seriach elastycznych opakowań do żywności.

W przypadku rozwiązań cyfrowych Flint Group firma Xeikon oferuje szeroką gamę cyfrowych rozwiązań do drukowania etykiet, w tym linie podstawowe, a także linie produkcyjne o wysokiej wydajności od początku do końca. Odbędą się demonstracje najnowszej innowacyjnej mocy narzędzi Xeikon X-800 do zarządzania przepływem pracy, napędzających wiele pras cyfrowych za pomocą technologii atramentowych i tonerów oraz wykazujących bezpieczeństwo żywności w przypadku elastycznych opakowań i stojących torebek.

Na podstawie informacji firmy Flint Group Packaging

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności