Drukarnia internetowa Chroma.pl wspiera początek sezonu na kalendarzePoprzedni artykuł 

Rozpoczął się sezon kalendarzowy 2020. Firmy, które samodzielnie przygotowują kalendarze, mogą liczyć na wsparcie drukarni internetowej Chroma.pl. Specjalnie dla nich przygotowała ona ofertę kalendariów do jednodzielnych i trójdzielnych kalendarzy firmowych.

Firmy, które samodzielnie przygotowują kalendarze rozsyłane swoim kontrahentom i klientom, umieszczając na nich specjalnie przygotowane grafiki, nie muszą same projektować wszystkiego. W Chroma.pl mogą zaopatrzyć się w półprodukty do kalendarzy jednodzielnych oraz trójdzielnych w różnych konfiguracjach.

Oferowane przez drukarnię kalendaria zawierają czytelną numerację dni i tygodni. Pomagają też w planowaniu i lepszej organizacji pracy dzięki wyraźnemu oznaczeniu najważniejszych świąt, wydarzeń i imienin.

Kalendaria do kalendarzy jednodzielnych przygotowywane są w rozmiarze 280 x 210 mm. Umieszczone są na nich 3 miesiące – obecny, miniony i przyszły. Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych mają wymiary 280 x 140 mm. Wszystkie składają się z klejonych bloczków po 12 kart z podkładką kartonową na spodzie.

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych można zamówić w zestawach, w których wszystkie 3 bloczki będę w kolorze białym lub szarym. Można także zamówić wersję mieszaną – dwa szare i jeden biały bloczek.

Do druku stosowany jest papier offsetowy 80 g. Zadruk kalendariów wykonany jest w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Do produktów dołączane jest okienko w kolorze czerwonym.

Minimalny nakład kalendariów w zamówieniu to 10 sztuk. Zamówienia na kalendaria złożone do godziny 16:00 wysyłane są tego samego dnia. Biorąc udział w programie rabatowym Chroma.pl, można również liczyć na dodatkowe zniżki.

Na podstawie informacji firmy Chroma.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności