Flint Group Narrow Web wprowadza innowacje na Labelexpo 2019Poprzedni artykuł 

Podczas Labelexpo 2019, Flint Group Narrow Web zademonstruje najnowsze osiągnięcia VIVO Color Solutions, zaprezentuje najnowsze atramenty i powłoki do zastosowań w opakowaniach do żywności, a także zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w portfolio utwardzanych UV LED, w tym naszą technologię Dual-Cure. Również na stoisku 28 w hali 5C będzie można zobaczyć kilka przykładów elastycznych konstrukcji opakowań, a także nadruki wykonane z naszego pełnego portfolio atramentów utwardzalnych UV.

Rozwiązania kolorystyczne VIVO stały się dostępne komercyjnie dla klientów Flint Group Narrow Web na początku 2019 r. Od tego czasu system internetowy, który został zaprojektowany w celu zwiększenia dokładności kolorów konwertera oraz zmniejszenia przestojów w prasie i marnowania podłoża, został rozszerzony o 180 000 formuł atramentu i odniesienia do pantone. Ponadto VIVO Color Solutions jest teraz zaprojektowany do podawania preparatów bezpośrednio do urządzeń dozujących atrament. Te ekscytujące postępy pomagają konwerterom z łatwością sprostać wszelkim możliwym wymaganiom w zakresie dopasowania kolorów ze strony projektantów i właścicieli marek.

Flint Group Narrow Web wprowadzi również najnowsze rozwiązania, w tym funkcję Dual-Cure, do swoich portfolio tuszów UV LED i opakowań do żywności. Technologia UV LED może znacznie zwiększyć wydajność prasy konwertera i obniżyć zużycie energii, zapewniając znaczne oszczędności. Henrik Bernquist, Product Manager, wyjaśnia: „Technologia UV LED (lampy i nasze atramenty) umożliwia wyższe prędkości drukowania, szybsze zmiany zadań i mniej odpadów, 50% zmniejszenie zużycia energii oraz, co ważne, niezawodne i konsekwentne utwardzanie. Jest to szczególnie ważne przy drukowaniu produktów do pakowania żywności. Ponadto nasza oferta Dual-Cure oznacza, że ​​konwertery, które mają prasy zarówno z lampami rtęciowymi, jak i LED, potrzebują tylko jednej serii atramentów do obu rodzajów utwardzania. Upraszcza to zarządzanie zapasami dla naszych klientów.”

Flint Group Narrow Web z niecierpliwością oczekuje na podzielenie się swoją wiedzą i zrozumieniem aktualnych trendów rynkowych z odwiedzającymi targi. Niklas Olsson, Business Development Manager, podsumowuje: „Naszą misją w Labelexpo jest pomaganie konwerterom w rozwijaniu ich możliwości w świecie wąskiego drukowania internetowego oraz w znajdowaniu nowych źródeł przychodów i inspiracji biznesowych. Dzięki naszemu wyjątkowemu portfolio produktów i dogłębnemu zrozumieniu potrzeb naszych klientów, poświęcamy się, aby zostać doradcą „Go To” w branży etykiet i opakowań. Oferujemy pełną gamę najnowszych atramentów i zaawansowane usługi zarządzania kolorami dla każdej wąskiej techniki drukowania w sieci i jesteśmy dumni z wysokiej i stałej jakości naszych produktów gotowych do druku. Z przyjemnością uczestniczymy w Labelexpo Europe w 40. rocznicę istnienia tych targów.”

Na podstawie informacji firmy Grupa Flint

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności