Lokalna obsługa i sprzedaż: EyeC rozwija sieć dystrybutorów w Europie WschodniejPoprzedni artykuł 

Aby zwiększyć swoją lokalną obecność w Europie Wschodniej, EyeC rozszerza sieć dystrybutorów na Litwie, w Estonii, na Łotwie i Białorusi. Łącząc globalną obecność i lokalne wsparcie, systemy kontroli EyeC zapewniają wysoką jakość drukowanych produktów na całym świecie.

Dzięki ponad 1800 systemom kontroli stosowanym przez firmy farmaceutyczne, drukarki i dobrych markowych producentów, EyeC jest jedynym dostawcą na rynku, który zapewnia jakość produktu podczas całego procesu drukowania - od pierwszego pliku graficznego do gotowego produktu.

Założony w 2004 r. najnowszy dystrybutor EyeC, Nuera UAB, specjalizuje się w segmentach rynku drukowania, przetwarzania i pakowania. Ten nowy dystrybutor będzie wspierał EyeC poprzez budowanie zaufanej współpracy w zakresie druku i farmacji na Litwie, w Estonii i na Łotwie. „Z radością i dumą dodajemy do naszego portfolio najbardziej rozbudowaną gamę produktów do kontroli jakości druku zaprojektowanych i wyprodukowanych przez EyeC GmbH. Pozwoli nam to zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania kontroli jakości druku dostosowane do ich potrzeb ”, mówi Andriejus Trifanovas, CEO Nuera UAB.

Na rynku białoruskim Paritet System, LLC pomoże EyeC w zaspokojeniu zwiększonego zapotrzebowania na automatyczne kontrole jakości w tym kraju. Paritet System, LLC działa w branży poligraficznej od 2012 roku. „Jesteśmy również dumni z tego, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem EyeC GmbH na terytorium Białorusi” wyjaśnia Kiryl Zubrytski, dyrektor i właściciel Paritet System, LLC. „Jesteśmy dobrze przygotowani do wprowadzenia na rynek systemów kontroli EyeC na naszym terytorium”, podsumowuje.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności