Océ zmienia nazwę na Canon Production PrintingPoprzedni artykuł 

Po włączeniu do Canon Group w 2010 r., marka Océ rozwijała swoje produkty i rozwiązania dla branży poligraficznej pod dotychczasową nazwą. Zmieniając nazwę handlową z Océ na Canon Production Printing, Canon chce zintegrować wszystkie rozwiązania pod jedną wspólną marką, tworząc kompleksowe portfolio produktów i usług we wszystkich obszarach druku wielkoformatowego. Zmiana oficjalnie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2020 r.

Od momentu powstania w 1877 r. firma Océ wprowadziła na rynek wiele unikatowych technologii druku i kopiowania. Poprzez dalszą integrację z Canon Group, firma będzie nadal rozwijać swoje kluczowe technologie i zwiększać udział w rynku pod marką Canon Production Printing.

Océ projektuje i dostarcza profesjonalne rozwiązania druku oraz oprogramowanie do zarządzania procesem produkcji dla firm z obszaru druku komercyjnego. Szeroka oferta produktów obejmuje drukarki typu roll-to-roll i arkuszowe, jak również wielkoformatowe plotery do produkcji grafiki artystycznej i aplikacji CAE/GIS.

Podsumowanie Océ

Dotychczasowa nazwa handlowa: Océ
Nowa nazwa handlowa: Canon Production Printing
CEO: Minoru Asada (President and Chief Executive Officer)
Siedziba: Venlo, Holandia
Rok założenia: 1877
Zakres produktów: Sprzęt i oprogramowanie do drukowania produkcyjnego

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności