recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Michelman mianuje Jasona Wise nowym dyrektorem finansowymPoprzedni artykuł 

Michelman ma przyjemność ogłosić powołanie Jasona Wise na nowego dyrektora finansowego spółki. Było on wiceprezesem ds. finansów od 2016 r., zaś zarząd Michelmana zatwierdził jego nominację na stanowisko dyrektora finansowego na posiedzeniu zarządu w sierpniu 2019 r.

Steve Shifman, prezes i dyrektor generalny Michelmana, skomentował: „Od czasu zatrudnienia w 2012 roku Jason niestrudzenie pracował z kierownictwem i kluczowym personelem organizacji, aby poprawić naszą kontrolę finansową, poszerzyć nasze możliwości sprawozdawcze oraz zmodernizować nasze zarządzanie finansami, podatkami i ryzykiem programów. Zbudował silny zespół ds. finansów korporacyjnych i zwiększył nasze globalne możliwości finansowe. Cieszymy się z naszej przyszłości dzięki Jasonowi jako CFO ”.

Przed dołączeniem do Michelmana w 2012 roku jako kontroler korporacyjny, Jason zajmował wyższe stanowiska kierownicze i kontrolne w globalnych, średnich i dużych firmach rynkowych, w tym Baker Concrete Construction, Sun Chemical, Deloitte i Arthur Anderson.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności