Toner Activejet rekomendowany przez PCWorldPoprzedni artykuł 

Redakcja pcworld.pl, jednego z wiodących portali technologicznych, opublikowała test porównawczy tonera Activejet ATH-44N z tonerem HP CF244A. Wyniki testu potwierdziły, że w wielu aspektach produkt z biało-czerwonym logo do drukarki laserowej HP LaserJet Pro: M15a, M15w, M28a i M28w jest nie tylko jak oryginał, ale prezentuje nawet wyższy stopień dopracowania.

Wyniki badania świadczą o tym, że toner Activejet zapewnia wyższą wydajność w niższej cenie. Dzięki temu stanowi on wartościową alternatywę dla oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Podsumowanie najważniejszych aspektów opublikowanego testu.

1. Cena i dostępność

Toner Activejet ATH-44N jest łatwo dostępny, a jego cena niższa niż oryginału. Oszczędność produktu autorzy testu wyliczyli na poziomie 27 proc. przy założeniu, że tonery mają tę samą wydajność.

2. Opakowanie i instalacja

Autorów testu pozytywnie zaskoczyło nie tylko bardzo solidne opakowanie tonera Activejet, ale także fakt, że producent zadbał o higieniczny montaż produktu, a nawet dodał do niego długopis w prezencie.

- Podsumowując, opakowanie i zabezpieczenie tonera Activejet nie dość, że nie odstaje od tego stosowanego w HP to nawet na wielu płaszczyznach wypada lepiej – czytamy w artykule pcworld.pl.

3. Wydajność

Wynik przeprowadzonych testów potwierdził wysoką wydajność produktów Activejet. Toner Activejet wydrukował o 29 proc. więcej niż w przypadku oryginału, co przekłada się na spore oszczędności. - Koszt druku strony A4 tonerem Activejet jest prawie o 50 proc. niższy, co oznacza, że za tę samą kwotę można wydrukować 2 razy więcej stron niż tonerem oryginalnym – podsumowują autorzy testu. I dodają, że wydruk jest dla oka tak samo czarny, więc wyższa wydajność Activejet nie ma wpływu na obniżenie jakości wydruku.

4. Jakość

Autorzy sprawdzili stopień zaczernienia obu tonerów. Toner Activejet uzyskał wynik tonera oryginalnego, co oznacza, że wydruk jest idealnie czarny.

5. Gwarancja

Activejet daje 5-letnią gwarancję na toner. Dodatkowo, ochrona obejmuje też naprawę lub wymianę urządzenia na nowe, wtedy gdy uszkodzenie powstało na skutek zastosowania produktu Activejet w okresie standardowej gwarancji producenta drukarki.

Podsumujmy, toner Activejet ATH-44N prezentuje wysoki stopień dopracowania, czym zasłużył sobie na rekomendację autorów. Pełna treść testu porównawczego dostępna jest pod linkiem: https://www.pcworld.pl/testy/Activejet-ATH-44N-test-porownawczy-z-tonerem-HP-44A-CF244A,415516.html

Na podstawie informacji firmy ACTION S.A.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności