BOBST wprowadza nową drukarkę fleksograficzną VISION CIPoprzedni artykuł 

BOBST ogłosił wprowadzenie na rynek drukarki flekso BOBST VISION CI zaprojektowanej w celu zapewnienia najbardziej wydajnej wydajności dla wszystkich długości produkcyjnych na szerokiej gamie podłoży. Szybka konfiguracja i zmiana, zawiera innowacje techniczne i automatyzację, które zapewniają powtarzalną spójność procesu, minimalną ilość odpadów i łatwą produkcję. Jest to idealne rozwiązanie dla konwerterów, którzy chcą dodać do swojego działania wydajne i niezawodne narzędzie produkcyjne.

Ogłoszenie nastąpi podczas dwóch ważnych wydarzeń dla BOBST, które odbędą się w dniach 16–23 października - targów K 2019 w Düsseldorfie oraz imprezy Open House w BOBST w Competence Center w Bobst Bielefeld, gdzie uczestnicy będą mogli zobaczyć drukarkę fleksograficzną VISION CI w akcji.

„Dzięki VISION CI firma BOBST zrealizowała swoją wizję przyszłości druku fleksograficznego CI” - powiedział Mark McInulty, dyrektor zarządzający CI Flexo Printing. „Łączy najnowszą technologię z najwyższymi standardami produkcji przy najlepszym stosunku ceny do wydajności, stawiając najwyższą jakość druku, niezawodność i najwyższe standardy wydajności na wyciągnięcie ręki konwerterów na całym świecie.”

VISION CI jest dostępna jako drukarka 8-kolorowa i zapewnia spójną i powtarzalną jakość druku dzięki drukowi atramentowemu na bazie rozpuszczalników i wody, na szerokiej gamie rodzajów i grubości podłoży. Ma kompaktową i ergonomiczną, modułową budowę, dzięki czemu instalacja i konfiguracja są bardzo łatwe.

„Od momentu przybycia maszyny można ją zainstalować i przygotować do drukowania w ciągu czterech tygodni, co stanowi dużą korzyść dla konwerterów” - powiedział Mark McInulty. ”Kompaktowe wymiary pozwolą zaoszczędzić cenną przestrzeń i są ergonomiczna konstrukcja zapewni operatorowi wygodną, ​​intuicyjną i szybką obsługę. Fleksodrukarka VISION CI zapewnia wyjątkową dokładność i powtarzalność działania pod względem jakości wydruków i operacji oszczędzających odpady w większej liczbie elastycznych operacji drukowania opakowań. ”

VISION CI zapewnia również znaczne korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju. Zawiera technologię „smartHEAT”, która umożliwia urządzeniu wykorzystanie własnego ciepła jako wewnętrznego i użytecznego źródła energii, a technologia „smartCLEAN” pozwala zaoszczędzić atrament i rozpuszczalniki. Ponadto „smartKEY” i „smartSET” zmaksymalizują wydajność maszyny poprzez zminimalizowanie czasu przygotowania zadania i marnotrawstwa materiału.

Zrównoważony rozwój to główny cel K 2019, największej na świecie wystawy tworzyw sztucznych i gumy. Dla uczestników stoisko BOBST można znaleźć w hali 4 przy A39. Tymczasem Open House w Bobst Bielefeld daje firmie okazję do zaprezentowania swoich najnowszych innowacji w zakresie elastycznych opakowań, w tym VISION CI.

Na podstawie informacji firmy BOBST

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności