recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Wolff Trading rozszerza ofertę o folie z octanu celulozy marki Clarifoil®Poprzedni artykuł 

Folie Clarifoil® są w całości produkowane z surowców odnawialnych. Wytworzone ze specjalnego gatunku pulpy drzewnej objętej certyfikatem PEFC, oferują zrównoważoną alternatywę dla folii na bazie paliw kopalnych. Nadają się do kompostowania zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych, dając konsumentom kontrolę nad bezpiecznym zutylizowaniem opakowania, niezmiernie ważnym w dobie rosnącego problemu z jednorazowymi opakowaniami, których natura nie jest w stanie sama rozłożyć.

Folie są przeznaczone do laminowania na zimno i dostępne są w grubościach 14-24 µm oraz do okienek w grubościach 14-250 µm. Folie o grubości 14-115 µm posiadają certyfikat na biodegradowalność.

Folia posiada wysokie walory estetyczne – jest przejrzysta i posiada wyjątkowy połysk, co wynika z zastosowania wysokiej jakości składników i wyjątkowego procesu odlewania. Charakteryzuje się także wysoką przepuszczalnością pary wodnej, jest wodoodporna oraz posiada barierę na tłuszcz i oleje.

Dzięki powyższym zaletom folie Clarifoil® znajdują zastosowanie do laminowania opakowań premium, opakowań biodegradowalnych oraz do wklejania okienek. Zastosowanie folii Clarifoil® pomaga opakowaniom wyróżnić się, co zwiększa szanse na sprzedaż produktu.

Na podstawie informacji firmy Wolff Trading Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności