Xeikon CX500 pojawił się w Ameryce Północnej na Printing United 2019Poprzedni artykuł 

Ciężko było przeoczyć Xeikon w doskonałej lokalizacji podczas pierwszych targów Printing United, które odbyły się w dniach 23-25 ​​października w Dallas. Wydarzenie to zadebiutowało w Ameryce Północnej produktem firmy CX500 oraz jej rozwiązaniem Wall Deco Discovery.

„Ten program tchnie nowe życie w wydarzenia handlowe dla naszej branży”, powiedziała Donna Covannon, dyrektor marketingu Xeikon America. „Większość odwiedzających naszą wystawę szukała nowych aplikacji generujących przychody, a wiele z nich to drukarnie komercyjne, które chcą rozszerzyć swoją działalność na etykiety, opakowania i zastosowania przemysłowe. Byli pod wrażeniem mocy i wszechstronności naszych pras do suchego tonera podawanych z sieci ”.

W Ameryce Północnej zadebiutowała cyfrowa drukarka Xeikon CX500 i jej wyjątkowy zakres zastosowań, od marketingu bezpośredniego od tapet, okładzin ściennych, plakatów POP / POS po kubki papierowe, elastyczne torebki stojące, duże oznakowanie i różnorodne etykiety roll-to-roll. CX500 to pięciokolorowa drukarka cyfrowa do etykiet roll-to-roll z suchym tonerem, napędzana potężnym cyfrowym interfejsem X-800 firmy Xeikon. Ten gepard „Cheetah” firmy Xeikon ma unikalną szerokość wstęgi do 20 cali i pełną prędkość drukowania obrotowego 98 stóp na minutę przy 1200 dpi. Drukarka została wysłana bezpośrednio z Dallas do Fort Wayne w stanie Indiana, gdzie zostanie zainstalowana w firmie Accu-label.

Na konferencji prasowej Printing United Xeikon i Anderson & Vreeland Inc. podpisały umowę partnerską, która skutecznie potroi siłę sprzedaży Xeikon w Ameryce Północnej. Wiodący dystrybutor rozwiązań dla branży etykiet i opakowań, A&V rozpocznie sprzedaż linii Xeikon do druku etykiet na bazie suchych tonerów i drukarek atramentowych w styczniu 2020 roku.

„Obie nasze firmy widzą duży potencjał w tej nowej relacji”, powiedział David Wilkins, wiceprezes ds. Sprzedaży, Xeikon America. „Nasze firmy zostały zbudowane na fundamencie bezkompromisowej jakości i najwyższej wartości dla klientów”.

Oprócz głównej lokalizacji na wystawie, firma Xeikon zajmowała ważne miejsce w Printing United Experience Zone, specjalnej prezentacji innowacyjnych aplikacji do drukowania z rzeczywistymi ustawieniami. Rozwiązanie Wall Deco Discovery, konfiguracja „pod klucz” dla wysokiej klasy pokryć ściennych, została zaprezentowana poprzez serię aplikacji do drukowania dla różnych pomieszczeń w domu z dekoracją ścienną wykonaną przez Rebel Walls oraz w ustawieniach sklepu spożywczego obejmujących produkty wytwarzane przez klientów, w tym Creative Etykiety, etykiety CS, Universal Nutrition, Carlson Laboratories, Jubilee Brands, CDigital, Paulig Coffee i Cupsz.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności