recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

UNITED CAPS przedstawi innowacyjne zamknięcie Nutrition 127 SAFE-TE dla niemowląt na szczycie Dairy Asia Pacific 2019Poprzedni artykuł 

Nowy produkt SAFE-TE, najnowszy produkt UNITED CAPS, zamknięcie, które tchnie nowe życie w bezpieczeństwo żywności dla niemowląt
Nowy produkt SAFE-TE, najnowszy produkt UNITED CAPS, zamknięcie, które tchnie nowe życie w bezpieczeństwo żywności dla niemowląt

UNITED CAPS, międzynarodowy producent nakrętek i zamknięć, poinformował, że weźmie udział w Dairy Asia Pacific Summit 2019, zaplanowanym na 21 do 22 listopada 2019 r. w Singapurze. UNITED CAPS będzie znajdować się na wystawie w stoisku F.

127 SAFE-TE to zupełnie nowy produkt zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach rynku azjatyckiego. Tchnie nowe życie w bezpieczeństwo i wygodę żywności dla niemowląt dzięki nieprzeniknionym funkcjom bezpieczeństwa i ofercie premium w kolorze złotym.

„Dzięki 127 SAFE-TE przenieśliśmy naszą popularną rodzinę produktów do zamykania żywności dla niemowląt PROTECSCOOP na nowy poziom”, mówi Benoit Henckes, CEO UNITED CAPS. „127 SAFE-TE został opracowany specjalnie dla Azji, gdzie istnieją wzmożone obawy dotyczące czystości produktu, potrzeby skutecznych rozwiązań zapobiegających podrabianiu produktów oraz popytu na wygląd bardziej premium. Kontynuuje popularne funkcje PROTECSCOOP - łatwość przygotowania, higienę czerpaków i wiele innych - jednocześnie dodając naprawdę wyjątkową funkcję ujawniania manipulacji. Jednocześnie wymaga jedynie bardzo drobnych zmian w istniejących liniach do zamykania / napełniania, ważnych dla producentów żywienia niemowląt, dla których rozległe zmiany mogą być bardzo kosztowne i czasochłonne. ”

127 SAFE-TE pojawi się na wystawie UNITED CAPS wraz z szeroką gamą zakrętek i zamknięć dla innych typów produktów.

Jako referencja na rynku zatrzasków i czerpaków do puszek z mlekiem w proszku w ciągu ostatnich 80 lat, UNITED CAPS kontynuuje rozwój i ulepszanie swojej linii zamknięć żywieniowych dla niemowląt. Nowa linia 127 SAFE-TE przenosi ofertę produktów UNITED CAPS na produkty żywieniowe dla niemowląt na wyższy poziom, zaspokajając potrzebę na rynku azjatyckim zwiększonych wskaźników zabezpieczenia przed manipulacją (TE) i wyglądu bardziej premium. Podobnie jak popularny PROTECSCOOP, 127 SAFE-TE to zamknięcie na zawiasach, którego innowacyjny projekt umożliwia łatwe przygotowanie butelek do karmienia niemowląt, dla osób leworęcznych lub praworęcznych. 127 Opaska SAFE-TE z widoczną ingerencją prezentuje bardzo widoczne dowody manipulacji dzięki unikalnej technologii blokady Dr­opDown, która sprawia, że ​​oczywiste jest, czy produkt został otwarty. Dzięki nowej technologii FLEXBAND złowrogi aktor dosłownie nie jest w stanie usunąć zamknięcia, manipulować zawartością i przywrócić zamknięcie do pierwotnego stanu. Nagradzane przez UNITED CAPS rozwiązania w zakresie przeciwdziałania fałszerstwom zapewniają jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.

„Oprócz Dairy Summit, ważnego dla nas wydarzenia”, dodaje Henckes, „pokażemy to innowacyjne zamknięcie, a także szeroką gamę innych nakrętek i zamknięć, w Shanghai World of Packaging (SWOP), biorąc udział w Shanghai New International Expo Center (SNIEC), Pudong New Area of ​​Shanghai, od 25 listopada do 28 listopada, na stoisku N2A44 w pawilonie niemieckim. Z niecierpliwością czekamy na opinie uczestników obu programów na temat naszych najnowszych innowacji. ”

Produkcja 127 SAFE-TE na rynek azjatycki rozpocznie się w nowej fabryce firmy w Kulim w Malezji we wrześniu 2020 r.

Na podstawie informacji firmy UNITED CAPS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności