recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Zdjęcia na piątkę za piątkę – Black Weekend na Chroma StockPoprzedni artykuł 

Serwis Chroma Stock na najbliższy Black Friday i cały weekend przygotował promocje na zakup fotografii. Pojedyncze zdjęcie stockowe będzie można kupić za 5 zł.

Każdy projektant, grafik czy designer potrzebuje do swoich projektów zdjęć i grafik, które uatrakcyjnią przygotowywane materiały. Pomagają w tym serwisy ze zdjęciami royalty-free, które za niewielką kwotę oferują wsparcie w tym zakresie.

Chroma Stock udostępnia ze swoich zasobów miliony zdjęć dostępnych w rozdzielczości do dużych druków. Dostarcza także grafiki wektorowe i fonty. Wszystkie zasoby zostały skategoryzowane tak, by ich wyszukiwanie było jak najprostsze.

Serwis w tym tygodniu zaprasza na Black Weekend: od piątku 29.11 do niedzieli 1.12 na stronie https://stock.chroma.pl/ będzie można pobrać zdjęcia w promocyjnej cenie 5 zł. Nie będzie potrzebny żaden kod promocyjny.

Chroma Stock to serwis sprzedający zdjęcia stockoweroyalty-free i grafiki wektorowe, należący do drukarni internetowej Chroma.pl. Intuicyjny interfejs z szybką wyszukiwarką umożliwiają błyskawiczne odnalezienie zdjęć lub grafik, które wzbogacą każdy projekt graficzny.

Na podstawie informacji firmy Chroma

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności