recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Magnesy na samochód - świetna jakość w 3 dniPoprzedni artykuł 

W wielu firmach pojawia się kwestia oznakowania pojazdów, zarówno tych użytkowanych przez handlowców czy wykorzystywanych w dziale transportu, jak również tych z kierownictwa.

Nie zawsze permanentne oklejanie pojazdu jest możliwe. Często właściciele firm, po godzinach pracy chcą być incognito, lub obawiają się samej aplikacji naklejek.

Od teraz znakowanie pojazdów nie musi oznaczać drogiego i permanentnego oklejania! Rozwiązaniem problemu braku tymczasowości naklejek są magnesy. Jeśli więc szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się magnesami - dobrze trafiłeś.

Magnesy z niestandardową linią cięcia możemy przygotować bez dodatkowych kosztów, a ich ilość może wynosić nawet dziesięć sztuk! Bez wykrojników, bez dużych ilości startowych, bez zobowiązań. A to wszystko w wysokiej jakości wykonania, z czasem realizacji wynoszącym trzy dni robocze.

Nasze magnesy produkowane są na folii magnetycznej o grubości 0,5 mm, która bez problemu przywiera do stalowych elementów karoserii i nie tylko. Zadruk magnesów jest zabezpieczony specjalnym laminatem matowym lub błyszczącym - do wyboru. Druk odbywa się na maszynach liderów rynku poligrafii.

Nasze magnesy powstają w procesie laminowania trzech warstw: folii białej, na której drukujemy, folii bezbarwnej, która stanowi zabezpieczenie druku i folii magnetycznej, która stanowi bazę naszych magnesów. Łączna grubość naszych magnesów to 670 μm i bez problemu można je aplikować do stalowych elementów karoserii i nie tylko.

Brzmi jak świetne rozwiązanie dla Twoich Klientów? A może potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy na Naklejkon.pl lub do kontaktu z Biuro Obsługi Klienta, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00. Kalkulatory online dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności