recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Xeikon otwiera Centrum Innowacji w SzanghajuPoprzedni artykuł 

Xeikon, innowator technologii druku cyfrowego, otworzył w Szanghaju nowoczesne Centrum Innowacji. Zaprojektowany, aby wspierać rozwijające się rynki chińskie, obiekt będzie dedykowanym i pożądanym miejscem interakcji, w którym odwiedzający i klienci będą mogli przetestować różnorodne aplikacje i opcje dla nowych źródeł przychodów i rozwoju biznesu. Xeikon nadal opracowuje nowe i innowacyjne rozwiązania dla rynków etykiet i opakowań, aby sprostać obecnym wyzwaniom w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie konsumpcji.

Centrum w Szanghaju będzie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i technologie Xeikon, a pracownicy Xeikon będą pod ręką, aby zaoferować fachową wiedzę, wskazówki i zademonstrować kreatywne rozwiązania i aplikacje dla wielu różnych rynków i sektorów.

Klaus Nielsen, dyrektor generalny Xeikon Asia, stwierdza: „Obserwujemy niespotykany na świecie wzrost zapotrzebowania na rozwiązania w zakresie druku cyfrowego na etykiety i opakowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości otwarcia tego ważnego Centrum Innowacji w Szanghaju i wprowadzenia naszej technologii do tego regionu. Obiekt zaawansowanych technologii Xeikon będzie odgrywał ważną rolę w rozwoju naszej działalności w Chinach i będzie wspierać naszych chińskich klientów w podejmowaniu przemyślanych decyzji przy inwestowaniu w technologie cyfrowe Xeikon. Chcielibyśmy podziękować naszym zespołom w Szanghaju za przeprowadzenie tak udanej uroczystości otwarcia ”.

Podczas wydarzenia gości powitał Benoit Chatelard, prezes i dyrektor generalny Xeikon. Również Klaus Nielsen, dyrektor generalny Xeikon Asia, podziękował wszystkim zaangażowanym w umożliwienie otwarcia. Jackie Chen, Sales Manager Greater China, przeprowadził demonstrację cyfrowej drukarki Xeikon 3500 napędzanej przez potężny i inteligentny front Xeikon - X-800.

Centrum Innowacji zostało zaprojektowane w celu dostarczenia najnowszych technologii cyfrowych Xeikon do Chin. Zostało zaplanowane jako centrum technologiczne do bezpośredniej interakcji i centrum demonstracyjne, w którym zapewniane będą indywidualne podejście i opieka dla klientów szukających porady i wiedzy na temat nowych pomysłów na przekształcenie ich modeli biznesowych. Co ważne, zespoły Xeikon w Szanghaju pomogą znaleźć najbardziej odpowiedni sprzęt i rozwiązania, aby wprowadzić chińskie firmy na nowy poziom.

Technologia w nowym Centrum Innowacji

Nowe centrum będzie w pełni wyposażone w oprogramowanie do zarządzania work flow Xeikon - X-800, a także Xeikon 3500, cyfrową drukarkę etykiet do składania kartonów przy użyciu technologii suchego tonera dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności i szybkim dostarczaniu krótkich serii i bardziej skomplikowanych zadań, 3500 wydruków w rozdzielczości 1200 dpi z maksymalną prędkością. o wymiarach 516 mm x 1000 mm. Ta flagowa prasa może adresować wiele aplikacji w wielu segmentach.

Nielsen podsumowuje: „Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w pionierskich technologiach etykiet i opakowań firma Xeikon ma wiele do zaoferowania rynkom azjatyckim. Dzięki otwarciu tego długo oczekiwanego centrum odwiedzający będą mogli teraz zapoznać się z przykładami z życia i przetestować najnowsze rozwiązania z wykorzystaniem certyfikowanej technologii suchego tonera firmy Xeikon. Będą mogli odkryć prawdziwą kreatywną jakość produktów końcowych oraz możliwości w różnych sektorach, które mogą im to zaoferować, aby wyróżnić i rozwijać swoją działalność. Otwarcie Centrum Innowacji i Technologii w Szanghaju pomoże rozwinąć działalność zarówno Xeikon, jak i jego chińskim klientom. ”

Centrum Innowacji Xeikon znajduje się w Szanghajskim Uniwersytecie Druku i Wydawnictwa.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności