recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Nowe zamknięcie UNITED CAPS SAFE-TE uznane przez Duxes za najbardziej pożądane rozwiązanie roku w dziedzinie opakowańPoprzedni artykuł 

Adhi Lukman wręcza nagrodę za najbardziej mile widziane rozwiązanie w zakresie opakowań dla Głównego Specjalisty ds. Marketingu i Innowacji CAPS, Astrid Hoffmann-Leist, za innowacyjne zamknięcie firmy SAFE-TE 127 dotyczące żywienia niemowląt.
Adhi Lukman wręcza nagrodę za najbardziej mile widziane rozwiązanie w zakresie opakowań dla Głównego Specjalisty ds. Marketingu i Innowacji CAPS, Astrid Hoffmann-Leist, za innowacyjne zamknięcie firmy SAFE-TE 127 dotyczące żywienia niemowląt.

UNITED CAPS, międzynarodowy producent zakrętek i zamknięć, poinformował, że jego zupełnie nowe zamknięcie SAFE-TE dla bezpieczeństwa żywności dla niemowląt otrzymało prestiżową nagrodę na szczycie Dairy Asia Pacific Summit 2019, organizowanym przez Duxes przez ostatnie siedem lat. To innowacyjne zamknięcie, zaprojektowane specjalnie na rynek azjatycki, zostało uznane za najbardziej pożądane rozwiązanie opakowaniowe roku.

„Ze względu na szybko rosnącą populację i pojawiających się konsumentów z klasy średniej Azja ma największy wzrost zapotrzebowania na mleko i produkty mleczne na świecie oraz rosnący apetyt na rozwiązania zdrowotne i wellness” - powiedział Adhi Lukman, prezes Indonesia Food i stowarzyszenie napojów (GAPMMI). „Obejmuje to zapotrzebowanie na bezpieczeństwo, wygodę i doskonały wygląd opakowań dla niemowląt. Nagroda przyznana UNITED CAPS za nowe zamknięcie 127 SAFE-TE jest zasłużona, ponieważ jego innowacyjne podejście do tego nowego zamknięcia spełnia wszystkie te wymagania ”.

„Cieszymy się, że Duxes docenił ciężką pracę naszego zespołu badawczo-rozwojowego we wprowadzaniu tego nowego rozwiązania na rynek”, mówi Benoit Henckes, CEO UNITED CAPS. „Zamknięcie 127 SAFE-TE nie tylko odnosi się do obaw związanych z czystością produktu, ale obejmuje także skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i wygląd bardziej premium, które są ważne dla konsumentów na rynku azjatyckim. Opiera się on na popularnych funkcjach PROTECSCOOP - łatwości przygotowania, higieny czerpaków i innych - jednocześnie dodając naprawdę wyjątkową funkcję ujawniania manipulacji dzięki naszej najnowocześniejszej technologii Flexband i blokadzie „rozwijanej”. Jednocześnie wymaga jedynie bardzo drobnych zmian w istniejących liniach do zamykania / napełniania, ważnych dla producentów żywienia niemowląt, dla których rozległe zmiany mogą być bardzo kosztowne i czasochłonne. ”

SAFE-TE: Szczegóły

Jako referencja na rynku zatrzasków i czerpaków do puszek z mlekiem w proszku w ciągu ostatnich 80 lat, UNITED CAPS kontynuuje rozwój i ulepszanie swojej linii zamknięć żywieniowych dla niemowląt. Nowa linia SAFE-TE przenosi ofertę produktów UNITED CAPS na produkty żywieniowe dla niemowląt na wyższy poziom, zaspokajając potrzebę na rynku azjatyckim zwiększonych wskaźników zabezpieczenia przed manipulacją (TE) i lepszego wyglądu. Podobnie jak popularny PROTECSCOOP, SAFE-TE to zamykane na zawiasach zamknięcie, którego innowacyjny projekt umożliwia łatwe przygotowanie butelek do karmienia niemowląt, dla osób leworęcznych lub praworęcznych. 127 Opaska SAFE-TE z widoczną ingerencją prezentuje wysoce widoczne dowody manipulacji dzięki unikatowej blokadzie „drop down”, która sprawia, że ​​jest niezwykle oczywiste, czy produkt został otwarty. Dzięki nowemu Flexbandowi nie jest możliwe, aby złowrogi aktor zdjął zamknięcie, manipulował zawartością i przywrócił zamknięcie do pierwotnego stanu. Nagradzane przez UNITED CAPS rozwiązania w zakresie przeciwdziałania fałszerstwom zapewniają jeszcze większy poziom bezpieczeństwa. Wolna od zanieczyszczeń uszczelniona komora SAFE-TE zabezpiecza dołączoną szufelkę do momentu użycia, a zintegrowany haczyk utrzymuje szufelkę pod ręką do dalszego użycia. SAFE-TE jest oferowany w standardowych niebieskich, zielonych i białych kolorach UNITED CAPS plus wysokiej jakości złoto, które oferuje ogólny wygląd wyższej jakości i wyróżniający się wygląd półek, który jest rosnącym wymogiem na rynkach azjatyckich. Zaawansowane opcje etykietowania w formie jeszcze bardziej zwiększają możliwości różnicowania marek dzięki dużemu obszarowi dla IML lub grawerowania.

127 SAFE-TE jest dostępny w wersji 127 mm, z rozwiązaniem 99 mm w rurociągu. Produkcja SAFE-TE na rynek azjatycki rozpocznie się w nowej fabryce firmy w Kulim, Malezja, we wrześniu 2020 r.

80 lat i wciąż młodzi

Osiągnięcie 80. rocznicy jest znaczącym kamieniem milowym, który świętuje UNITED CAPS przez cały rok 2019. „Nasze wieloletnie dziedzictwo w ciągłym sukcesie w tym biznesie stanowi silne poparcie dla poziomu wiedzy i doświadczenia, które udało nam się zgromadzić przez lata”, zauważa Henckes . „Nasze dziedzictwo jest postępem, ale z pewnością nie spoczywamy na laurach. Czekamy na dalsze i znaczące innowacje w ciągu następnych 80 lat, z platformą zaprojektowaną do kontynuowania naszego wzrostu i postępu. Jesteśmy podekscytowani tym, co będzie dalej! ”

Na podstawie informacji firmy UNITED CAPS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności