Inkcups przedstawi na 2020 PSI Show trwałe, wysokowydajne rozwiązania do drukowania na produktach promocyjnychPoprzedni artykuł 

Podczas nadchodzących targów PSI 2020 firma Inkcups zaprezentuje wszechstronne cyfrowe i analogowe rozwiązania do drukowania produktów promocyjnych. Wiodące europejskie targi branży produktów promocyjnych odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2020 r. w centrum wystawowym Messe Dusseldorf w Niemczech. W ramach dążenia do dalszego umacniania swojej obecności na rynku europejskim 2020 będzie czwartym rokiem z rzędu, kiedy Inkcups wystawi się na PSI Show. Zespół techników serwisowych w Niemczech jest jednocześnie poszerzany w miarę wzrostu działalności w Europie.

Na stoisku firmy K01 w hali 11 goście będą mogli zobaczyć zaawansowane rozwiązania w zakresie drukowania bezpośrednio na produktach promocyjnych. W porównaniu do innych metod drukowania, takich jak sitodruk lub sublimacja, technologie Inkcups są bardziej zrównoważone i pozwalają na bardziej ekonomiczne wykorzystanie zasobów.

Wśród wystaw firmy Inkcups w Dusseldorfie znajdą się dwa wysokowydajne, przemysłowe cyfrowe systemy atramentowe do drukowania w 360 stopniach na przedmiotach cylindrycznych (o prostych ściankach) i stożkowych wykonanych z tworzywa sztucznego, metalu, szkła i innych materiałów: Helix® i X360. Oba systemy współpracują z atramentami utwardzalnymi UV LED i są wyposażone w system pochylania do regulacji kąta podczas drukowania na elementach stożkowych. Te systemy atramentowe firmy Inkcups są idealne do szklanek, plastikowych lub metalowych zlewek, szklanych i plastikowych butelek, świeczników, wazonów i wielu innych.

X5 to płaski system atramentowy UV do drukowania w pełnym kolorze na obiektach o wysokości do 152 mm - to kolejne wysoce wydajne rozwiązanie do druku cyfrowego, zapewniające optymalną wszechstronność i elastyczność produktów promocyjnych. Za pomocą X5 można wydrukować pełny obszar 43,3 x 24 cala (1100 x 610 mm) w dwie minuty.

Na stoisku zaprezentowane zostaną także 2200-PS i B100 z szerokiej gamy drukarek tuszowych Inkcups. 2200-PS to dwukolorowa drukarka z uszczelnionymi filiżankami i funkcją transferu padów, która prawie podwaja liczbę wyświetleń padów w porównaniu do typowych drukarek tego typu. B100 to szybka, jednokolorowa drukarka tamponowa przeznaczona do drukowania na szerokiej gamie odzieży bez tagów, w tym na koszulkach i odzieży sportowej. Jest równie idealny do drukowania na elementach promocyjnych, takich jak silikonowe opaski, serwetki i puszki z cukierkami. Inkcups zademonstruje również tworzenie płytek przez Cobalt 2000, wiodący w branży system grawerowania laserowego pod względem przystępności cenowej i wydajności.

Wszystkie powyższe systemy Inkcups można zobaczyć na żywo w akcji podczas PSI Show, drukując na różnych produktach promocyjnych i upominkach.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności