recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Inkcups przedstawi na 2020 PSI Show trwałe, wysokowydajne rozwiązania do drukowania na produktach promocyjnychPoprzedni artykuł 

Podczas nadchodzących targów PSI 2020 firma Inkcups zaprezentuje wszechstronne cyfrowe i analogowe rozwiązania do drukowania produktów promocyjnych. Wiodące europejskie targi branży produktów promocyjnych odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2020 r. w centrum wystawowym Messe Dusseldorf w Niemczech. W ramach dążenia do dalszego umacniania swojej obecności na rynku europejskim 2020 będzie czwartym rokiem z rzędu, kiedy Inkcups wystawi się na PSI Show. Zespół techników serwisowych w Niemczech jest jednocześnie poszerzany w miarę wzrostu działalności w Europie.

Na stoisku firmy K01 w hali 11 goście będą mogli zobaczyć zaawansowane rozwiązania w zakresie drukowania bezpośrednio na produktach promocyjnych. W porównaniu do innych metod drukowania, takich jak sitodruk lub sublimacja, technologie Inkcups są bardziej zrównoważone i pozwalają na bardziej ekonomiczne wykorzystanie zasobów.

Wśród wystaw firmy Inkcups w Dusseldorfie znajdą się dwa wysokowydajne, przemysłowe cyfrowe systemy atramentowe do drukowania w 360 stopniach na przedmiotach cylindrycznych (o prostych ściankach) i stożkowych wykonanych z tworzywa sztucznego, metalu, szkła i innych materiałów: Helix® i X360. Oba systemy współpracują z atramentami utwardzalnymi UV LED i są wyposażone w system pochylania do regulacji kąta podczas drukowania na elementach stożkowych. Te systemy atramentowe firmy Inkcups są idealne do szklanek, plastikowych lub metalowych zlewek, szklanych i plastikowych butelek, świeczników, wazonów i wielu innych.

X5 to płaski system atramentowy UV do drukowania w pełnym kolorze na obiektach o wysokości do 152 mm - to kolejne wysoce wydajne rozwiązanie do druku cyfrowego, zapewniające optymalną wszechstronność i elastyczność produktów promocyjnych. Za pomocą X5 można wydrukować pełny obszar 43,3 x 24 cala (1100 x 610 mm) w dwie minuty.

Na stoisku zaprezentowane zostaną także 2200-PS i B100 z szerokiej gamy drukarek tuszowych Inkcups. 2200-PS to dwukolorowa drukarka z uszczelnionymi filiżankami i funkcją transferu padów, która prawie podwaja liczbę wyświetleń padów w porównaniu do typowych drukarek tego typu. B100 to szybka, jednokolorowa drukarka tamponowa przeznaczona do drukowania na szerokiej gamie odzieży bez tagów, w tym na koszulkach i odzieży sportowej. Jest równie idealny do drukowania na elementach promocyjnych, takich jak silikonowe opaski, serwetki i puszki z cukierkami. Inkcups zademonstruje również tworzenie płytek przez Cobalt 2000, wiodący w branży system grawerowania laserowego pod względem przystępności cenowej i wydajności.

Wszystkie powyższe systemy Inkcups można zobaczyć na żywo w akcji podczas PSI Show, drukując na różnych produktach promocyjnych i upominkach.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności