EyeC pokaże rozwiązania inspekcyjne dla przemysłu farmaceutycznego na Pharmapack 2020Poprzedni artykuł 

5 i 6 lutego 2020 r. EyeC zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania inspekcyjne na targach Pharmapack 2020 w Paryżu. Prezentowane systemy są stosowane jako najbardziej niezawodne systemy kontroli jakości opakowań farmaceutycznych.

Podczas pokazów na żywo odwiedzający dowiedzą się więcej o najnowszych rozwiązaniach EyeC przeznaczonych dla farmacji. Systemy kontroli opracowane są zgodnie z wytycznymi farmaceutycznymi, spełniają najnowsze wymagania dotyczące integralności i bezpieczeństwa danych, a także ścieżki audytu, pomagając zwiększyć niezawodność procesu. Prezentowany przepływ pracy Pharma, w tym przepływ pracy recenzenta, podpis elektroniczny i przeglądarka EyeC Audit Trail Viewer, wspiera integrację systemów kontroli z istniejącymi procesami firm farmaceutycznych. Dzięki bezpiecznej bazie danych inspekcje oparte na zasadzie podwójnej kontroli mogą być przeprowadzane niezależnie od czasu i miejsca za pomocą aplikacji EyeC Review Station. Procesy inspekcji można łatwo zintegrować z istniejącymi procesami, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i wydajność.

Na stoisku F74 w hali 7.2 firmy farmaceutyczne i drukarnie będą mogły przekonać się o niezawodności i dokładności systemów kontroli jakości dla kontroli przychodzących i wychodzących. Zawartość EyeC Proofiler obsługuje aktualizację plików graficznych, a EyeC Proofiler Graphic służy do sprawdzania plików na etapie przygotowania do druku. Ponadto EyeC Proofiler 400 DT Enhanced służy do próbnych wydruków próbnych do 317 x 470 mm (12,5 ”x 18,5”) i EyeC Proofiler 600 DT w formacie 630 x 469 mm (24,8 ”x 18,4”). Oprócz Prezentowane systemy kontroli off-line, EyeC dostarcza również informacji o rozwiązaniach zapewniających 100% kontrolę jakości w zakresie drukowania i przetwarzania opakowań farmaceutycznych.

„Po zeszłorocznym sukcesie z przyjemnością ponownie przekonujemy podczas Pharmapack firmy farmaceutyczne i ich drukarnie o naszych rozwiązaniach do kontroli”, mówi dr Ansgar Kaupp, dyrektor generalny EyeC GmbH. „Od momentu założenia w 2002 r. jednym z naszych największych obowiązków jest pomoc firmom farmaceutycznym w zapewnieniu procesów testowania i wdrażaniu prawidłowych kontroli. Jako długoletni partner branży, oferujemy najbardziej kompletne i bezpieczne rozwiązania do kontroli druku na rynku, które z dumą prezentujemy ponownie w Paryżu. ”

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności