recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Nowa edycja konkursu "Złoty Gryf 2020"Poprzedni artykuł 

Informujemy, że do dnia 31 marca br. można przysyłać prace na Konkurs "Złoty Gryf 2020" związku z czym serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym konkursie - na najlepszy pod względem jakości wykonania, produkt poligraficzny w następujących kategoriach:

a) produkt wielobarwny w oprawie prostej
b) produkt wielobarwny w oprawie złożonej
c) czasopismo wielobarwne
d) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej
e) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej
f) opakowanie z nadrukiem
g) etykieta
h) produkt informacyjno-reklamowy
i) kalendarz

Produkty te mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie) jak i Ci, którzy są jego właścicielami np. wydawcy lub firmy handlowe. ZGŁOSZENIE PRAC JEST PŁATNE.

Konkurs Złotego Gryfa jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest tylko i wyłącznie jakość produktu. Zostanie laureatem tego konkursu jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Szerokie spektrum fachowości członków Jury zapewnia obiektywizm wyboru laureatów.

Laureaci otrzymują statuetkę "ZŁOTEGO GRYFA" wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach.
Zachęcamy Państwa do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji z silną konkurencją, tym bardziej, że jakość usług potwierdzona obiektywną oceną, jest najlepszą rekomendacją dla Państwa klientów.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału w konkursie oraz listę laureatów ostatniej edycji konkursu "Złotego Gryfa".

Rozstrzygniecie Konkursu Złotego Gryfa nastąpi w czasie uroczystej Gali dnia 23 maja 2020 r. w hotelu The Westin Warsaw (ul. Jana Pawła II 21 w Warszawie). Gala będzie miała miejsce na dorocznym Balu Polskiej Izby Druku. Wszyscy uczestnicy konkursu nominowani do nagród, otrzymają bezpłatne zaproszenia (dwie osoby) na tę uroczystość a tym samym i na nasz Bal.

Termin zgłaszania prac - do 31 marca 2020 r. Należy przesłać trzy egz. każdej zgłoszonej pracy. Wszystkie prace muszą być wykonane tylko i wyłącznie w roku 2019

Warunki uczestnictwa

Konkurs ma charakter otwarty w którym mogą uczestniczyć polskie podmioty gospodarcze, które:

  • prześlą do dn. 31.03.2020 r. na adres Polskiej Izby Druku: 00-728 Warszawa,
    ul. Kierbedzia 4
    po 3 egz. każdej zgłoszonej pracy konkursowej - produkcji wykonanej w kraju 2019 r.
  • Wystarczy przesłać na adres Izby wypełnioną kartę zgłoszeniową i wpłacić pieniądze wg. instrukcji na dole tej karty.

Liczymy na Państwa udział w Konkursie i spotkanie na Balu PID.

Na podstawie informacji firmy Polska Izba Druku

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności