Pro Carton Young Designers Award - zaproszenie do nowej edycji konkursuPoprzedni artykuł 

Nagroda Pro Carton Young Designers Award jest obecnie jednym z wiodących corocznych konkursów młodych talentów w Europie w zakresie projektowania opakowań. Odgrywa także pionierską rolę w promowaniu zrównoważonego rozwoju, ponieważ koncentruje się wyłącznie na projektowaniu kartonów!

Z radością ogłaszamy, że zgłoszenia do nagrody dla młodych projektantów Pro Carton 2020 są otwarte i trwają do połowy maja 2020 roku, więc uruchom swoje kreatywne siły!

Nauczyciele mogą planować nagrody w programie nauczania na ten rok akademicki, zaś uczniowie powinni ich zachęcać, by pozwolili wziąć udział w konkursie.

Zaprosimy 5 zwycięzców ogólnych oraz 5 innych finalistów na galę rozdania nagród, która w tym roku odbędzie się w Krakowie. Zaproszeni zostaną także nauczyciele finalistów!

Zgłoszenia można przesyłać w następujących kategoriach:

  • Kreatywne opakowania kartonowe: Jedz i pij: Koncentrujemy się na kartonie jako najbardziej ekologicznym materiale opakowaniowym do żywności i napojów oraz jego recyklingu. Daj nam smak świetnego projektu!
  • Kreatywne opakowania kartonowe: Wszystkie pozostałe: Ta kategoria koncentruje się na wykorzystaniu najbardziej ekologicznych materiałów opakowaniowych do opakowań niespożywczych. Wszystko wymaga opakowania, rozejrzyj się i zainspiruj!
  • Kreatywne pomysły na karton: Myśl nieszablonowo! Oto okazja, aby przedstawić swoje pomysły na karton poza rynkiem opakowań.
  • Uratuj planetę: Co minutę ładunek plastiku ciężarówki jest wyrzucany do oceanu. Pokaż nam swoje pomysły, w jaki sposób karton może zmniejszyć lub zastąpić plastik i pomóc nam uratować planetę!
  • Nagroda dla nowicjuszy: Nagroda zostanie przyznana za najlepsze zgłoszenie przesłane przez uniwersytet, który nie zdobył nagrody w przeszłości. Jeśli więc Twoja uczelnia lub szkoła nie miała wcześniej zwycięzcy lub być może nigdy wcześniej nie weszła, nadszedł czas, aby to zrobić!

Ostateczny termin zgłoszenia online: 14 maja
Sprawdź szczegóły tutaj.

Co możesz wygrać:

  • Główną nagrodą dla 5 zwycięzców jest wizyta we Włoszech, aby odwiedzić fabrykę kartonu i konwerter kartonu.
  • Ponadto wszyscy zwycięzcy, finaliści i każdy z wykładowców zostaną zaproszeni na uroczystą kolację podczas uroczystej gali wręczenia nagród na kongresie European Carton Makers Association (ECMA) we wrześniu 2020 r. W Krakowie, gdzie europejski przemysł opakowań kartonowych spotka się na wydarzeniu sieciowym rok! Pro Carton pokryje wszystkie wydatki: koszty podróży, 2 noce w luksusowym hotelu, elegancka Gala Nagród, a nawet budżet na wieczór!
  • Wszyscy finaliści otrzymają certyfikaty w ramkach.

Aby uzyskać inspirację, spójrz na

Daj nam znać, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, i skontaktuj się z nami: Suzanne McEwen mcewen@procarton.com

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności