HP przedstawia kolejną generację drukarek Color LaserJet Pro z serii M100 i M200Poprzedni artykuł 

Firma HP – światowy lider w dziedzinie druku – zaprezentowała najnowszą odsłonę urządzeń HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200.

- Współcześni profesjonaliści nieustannie dążą do zwiększenia swojej wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu jakości oraz produktywności – mówi Marcin Olszewski, Dyrektor Zarządzający, HP Inc Polska. – Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się odświeżyć nasze drukarki HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200. Chcemy oferować użytkownikom najlepsząfunkcjonalność, zrównoważone wzornictwo, ulepszone zabezpieczenia oraz optymalną efektywność, wszędzie gdzie tego potrzebują – dodaje.

Jeszcze większa wydajność z aplikacją HP Smart App

Stale ewoluujący mobilny styl życia współczesnych profesjonalistów sprawia, że możliwość pracy w dowolnym miejscu staje się coraz ważniejsza. Najnowsze urządzenia HP Color LaserJet Pro serii M100 i M200, w połączeniu z opcją Smart Tasks w aplikacji HP Smart App, oferują łatwy i szybki druk oraz skanowanie i kopiowanie dokumentów bezpośrednio z telefonu.

Aplikacja Smart App pozwala na całkowitą kontrolę drukarki z urządzenia mobilnego. Z poziomu smartfona, dzięki funkcji Smart Tasks, możliwe jest m.in.:

  • skanowanie i szybki dostęp do wszystkich treści w oprogramowaniu biznesowym, takim jak QuickBooks, Dr­opbox i Dysk Google,
  • bezdotykowy druk dzięki możliwości aktywacji głosowej za pośrednictwem HP Voice,
  • otrzymywanie powiadomień podczas drukowania, skanowania lub kopiowania dokumentów,
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych w dowolnym miejscu.

Dodatkowo z opcją Smart Tasks organizacja dokumentów może być nawet o połowę szybsza.

Rozszerzona ochrona

Nowa generacja drukarek HP Color LaserJet Proz serii M100 i M200 integruje podstawowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie i zabezpieczenie hasłem, aby chronić urządzenie, dane osobiste i dokumenty w czasie drukowania.

Dodatkowo seria M200 zawiera rozwiązania, które wzmacniają ochronę przed lukami w zabezpieczeniach. Kluczowe funkcje obejmują automatyczne aktualizacje oprogramowania w celu wykrywania i zatrzymywania ataków oraz dwuzakresowe Wi-Fi® dla szybszych, bardziej niezawodnych połączeń w modelach bezprzewodowych.

Wysoka efektywność druku

HP Color LaserJet Pro serii M100i M200 są wyposażone w oryginalne wkłady z tonerem HP z technologią JetIntelligence, którepozwalają zachować maksymalną wydajność drukowaniaoraz najwyższą jakość kolorów, na każdej stronie dokumentu. Dzięki wbudowanym funkcjom łączności bezprzewodowej i Ethernet, serie M100 i M200 zapewniają także szybsze i bardziej niezawodne połączenia dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi.

Zarówno M100, jak i M200 obsługują druk wysokonakładowy. Ponadto zapewniająduże prędkości drukowania7, a także opcje skanowania, kopiowania i faksowania. Seria M200 pozwala, również na automatyczny druk dwustronny.

Zrównoważone wzornictwo

Nowe serie M100 i M200, wspomagane technologią HP Auto-on/Auto-off9, zużywają średnio około 35 proc. mniej energii niż standardowe modele drukarek, które nie spełniają specyfikacji ENERGY STAR®3.0.10 HP zaprojektowało i przetestowało urządzenia właśnie pod kątem zgodności z najnowszymi standardami jakości, wydajności i oszczędności energii – ENERGY STAR®11. Producent zadbał również, aby systemy drukowania12 nie przekraczały poziomu emisji wskazanej w wytycznych certyfikatu ekologicznego Blue Angel.

Dostępność i ceny

HP Color LaserJet Pro z serii M100 i M200 będą dostępne w sprzedaży od początku marca.

W przypadku wybranych modeli HP ColorLaserJet Pro, po rejestracji urządzenia na stronie producenta, możliwe jest rozszerzenie gwarancji do 3 lat.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności