AR Metallizing ogłasza przejęcie Eurofoil - Paper Coating GmbHPoprzedni artykuł 

AR Metallizing NV (zwana dalej „AR Metallizing”) ogłosiła dzisiaj pomyślne zakończenie przejęcia Eurofoil - Paper Coating GmbH w Berlinie od Aluminium Investment Company Ltd. Transakcja została ogłoszona po raz pierwszy 11 listopada 2019 r. i od tego czasu została zatwierdzona przez odpowiedni organ regulacyjny.

Eurofoil - Paper Coating GmbH to spory europejski producent laminowanych i metalizowanych wkładek wewnętrznych. W ciągu ostatnich 60 lat stworzyli kompleksową ofertę wewnętrznych wkładek obejmującą laminowane, metalizowane i czyste wyroby z papieru szczelinowego i powlekanego. Przejęcie wzmacnia globalny zasięg AR Metallizing i włączenie Eurofoil - pracownicy Paper Coating GmbH zwiększają zatrudnienie w AR Metallizing do około 700 osób.

Eurofoil - fabryka Paper Coating GmbH w Berlinie jest dobrze wyposażona i ma silną bazę aktywów z wysoce zautomatyzowanym sprzętem, w tym wodnymi liniami do lakierowania i metalizacji, które należą do jednych z najszybszych na świecie. Zakład posiada wszystkie kluczowe certyfikaty, aby skutecznie obsługiwać klientów.

„Cieszymy się, że sfinalizowaliśmy przejęcie w tak ambitnych ramach czasowych i oczekujemy pełnej integracji Eurofoil - Paper Coating GmbH pod marką AR Metallizing w nadchodzących tygodniach” - mówi dr Bart Devos, dyrektor generalny AR Metallizing. „Oprócz zwiększenia naszej zdolności produkcyjnej i zaspokojenia zwiększonego zapotrzebowania klientów, przejęcie Eurofoil - Paper Coating GmbH zwiększyło liczbę produktów, które możemy zaoferować do zastosowań w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Przejęcie pozwoli nam również umocnić naszą pozycję jako dostawcy z wyboru dla międzynarodowych firm, które chcą stosować przyjazne dla środowiska, papierowe opakowania i materiały do ​​etykietowania ”- dodaje Bart.

„Przejęcie Eurofoil - Paper Coating GmbH stanowi nowy rozdział dla AR Metallizing i mogą liczyć na ciągłe wsparcie Nissha, gdy chcą rozszerzyć portfolio produktów dostępnych pod marką AR Metallizing, w szczególności na zrównoważone materiały na bazie papieru”, mówi. Junya Suzuki, prezes zarządu, prezes i dyrektor generalny Nissha.

„Cieszymy się, że przejęcie Eurofoil - Paper Coating GmbH zostało zakończone i że możemy kontynuować naszą podróż w ramach zespołu AR Metallizing” - mówi dyrektor generalny Michael Koblitz z Eurofoil - Paper Coating GmbH. „Cieszymy się na współpracę z naszymi nowymi globalnymi kolegami i przyczyniamy się do sukcesów AR Metallizing w przyszłości” - dodaje Michael.

Leonard M. Levie, prezes zarządu Aluminium Investment Company Ltd. i jej spółki dominującej, American Industrial Acquisition Corporation, stwierdził: „Jesteśmy dumni i wdzięczni za rozwój i rozwój firmy Eurofoil - Paper Coating GmbH pod naszym zarządem. Kierownicy i pracownicy tej firmy są naprawdę ekspertami w swojej dziedzinie, oddanymi służbie swoim międzynarodowym klientom. Życzymy naszym kolegom, aby połączyli siły z Nissha i AR Metalizing, światowej klasy grupą przemysłową. ”

Na podstawie informacji firmy AR Metallizing

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności