recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Roland DG ujawni nowe możliwości cyfrowe na targach FESPA 2020Poprzedni artykuł 

Roland DG przeniesie druk cyfrowy na wyższy poziom i potwierdzi swoją wiodącą pozycję w dziedzinie znaków i grafiki, tekstyliów i dekoracji, sprzedaży detalicznej i personalizacji na targach FESPA Global Print Expo w Madrycie. Gwarne stoisko zaprezentuje najnowsze innowacje i sprawdzone rozwiązania Roland. Znajdź Rolanda w hali 7 Stoisko C60.

Nowe i wielokrotnie nagradzane innowacje

Firma Roland zaprezentuje nowości w swojej ofercie, wraz z zapowiedziami przed wydarzeniem, a także produkty, których debiut FESPA odbędzie się w Madrycie. Należą do nich nagradzana i ceniona drukarka / obcinarka TrueVIS SG2, potężna wszechstronna wielkoformatowa płaska drukarka UV IU-1000F UV oraz usprawniona drukarka / obcinarka UV VersaUV LEC2-300. Płaska drukarka VersaUV LEF2-300 UV-LED będzie również działać, podobnie jak innowacyjny grawer laserowy serii LV firmy Roland.

Wielokrotnie nagradzana drukarka / wycinarka TrueVIS VG2 i oszałamiająca 8-kolorowa drukarka RF-640 zachwyci tłumy. Dla widzów, którzy chcą dostać się do cyfrowego druku na tekstyliach lub zwiększyć swoje możliwości produkcyjne, zostanie zaprezentowana Texart RT-640M, inteligentna wielofunkcyjna drukarka sublimacyjna. Ponadto strefa personalizacji Roland będzie pełnym z ekscytujących rozwiązań sprzętowych i programowych, które pomogą Ci wykorzystać niesamowity potencjał personalizacji produktu przynoszący zyski.

Odkryj nowe możliwości cyfrowe

„W przypadku FESPA 2020 naszym motywem przewodnim jest„ Odkryj nowe możliwości cyfrowe ”na stoisku pełnym różnorodnych i innowacyjnych rozwiązań”, komentuje Stephen Davis, dyrektor marketingu w regionie EMEA, Roland DG. „Będziemy dzielić się ciekawymi wiadomościami o produktach od teraz do programu - przyjdź do nas i dowiedz się z pierwszej ręki, co jest możliwe dzięki naszej elastycznej, niezawodnej i kreatywnej technologii”.

Kreatywny, fajny, komercyjny

Jeśli szukasz inspiracji dla nowych, wyznaczających trendy, zarabiających aplikacji, dołącz do Joe'a Wigzella z Roland DG w Teatrze Trendu FESPA 25 marca (16.00-16.30). Joe zaprezentuje bogatą w pomysły sesję „3 C's Your Success - Creative, Cool, Commercial”.

Targi FESPA Global Print Expo 2020 odbywa się w IFEMA, Madryt, Hiszpania (24–27 marca).

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Roland na FESPA na www.rolanddg.eu.

Na podstawie informacji firmy Roland DG Corporation

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności