Xeikon wprowadza REX - ofertę drukarek regenerowanychPoprzedni artykuł 

Xeikon ogłosił uruchomienie programu REX wspierającego drukarnie poszukujące podstawowych, niedrogich cyfrowych rozwiązań produkcyjnych, które spełnią oczekiwania klientów dotyczące krótszych serii, produkcji na czas i dostosowywania. Próg inwestycyjny dla profesjonalnych rozwiązań druku cyfrowego może być problemem dla mniejszych firm, które chcą wejść na ten nowy rynek. Program REX będzie oferował szereg regenerowanych drukarek Xeikon, stanowiących atrakcyjną i niedrogą opcję dla drukarek i konwerterów, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o aplikacje cyfrowe.

Jeroen Van Bauwel, dyrektor ds. zarządzania produktem, stwierdza: „Xeikon oferuje drukarki cyfrowe na rynku od ponad 30 lat. Ale często cyfrowa działalność naszych klientów działa szybciej niż ich drukarka i po kilku latach muszą już ponownie zainwestować w szybszy model. Zwrócona drukarka wciąż ma przed sobą długą żywotność, więc dzięki naszemu programowi REX regenerujemy te starsze maszyny, uruchamiając je w naszej fabryce, wdrażając wszystkie najnowsze aktualizacje i uaktualniając cyfrowy interfejs do najnowszej wersji naszego przepływu pracy: X-800 6.0. Drukarki, które przeszły przez program REX, są następnie ponownie oferowane na rynku po bardzo atrakcyjnych kosztach inwestycyjnych. Dzięki programowi REX udostępniamy nasze znane drukarki cyfrowe konwerterom nowym na cyfrowe, przy ograniczonych budżetach inwestycyjnych. REX oznacza regenerowaną, ekologiczną jakość Xeikon.

Przedstawiamy: poziom inwestycji Xeikon 3030 REX w wysokości 197 000 EUR

Konwertery etykiet inwestują dziś w rozwiązania cyfrowe o wartości od 200 000 do 1,5 mln EUR. Około 20% tych konwerterów ma zdolność inwestycyjną do 300 000 EUR. W ubiegłym roku firma Xeikon wprowadziła pakiet Label Discovery, który zapewnił ofertę w tym zakresie inwestycji. Dodając 3030 REX do swojego portfolio, Xeikon rozszerza możliwości wszystkich konwerterów etykiet.

Xeikon 3030 REX jest maszyną klasy podstawowej, która pozwoli katapultom konstruować pierwsze kroki w dziedzinie cyfrowej w profesjonalnej i przemysłowej przestrzeni. Jest to kolorowa drukarka cyfrowa w pełnym kolorze z nieprzejrzystą bielą, która zapewnia dostęp do rynków zdrowia i urody, piwa premium i innych rynków końcowych w obszarze etykiet. 3030 REX wykorzystuje technologię suchego tonera Xeikon, certyfikowaną pod kątem bezpieczeństwa żywności, dzięki czemu zapewnia dostęp do znaczących rynków etykiet żywności. Suchy toner jest również bardzo szybki, co pozwala konwerterom sprostać wymaganiom końcowym etykiet wymagającym trwałości. Rozdzielczość druku 1200 dpi zapewnia, że ​​konwertery mogą obsługiwać rynek wysokiej jakości etykiet offsetowych, a także rynek fleksografii. Cyfrowy interfejs Xeikon, X-800 6.0, jest prawdziwym hitem, ponieważ można go zintegrować z istniejącymi systemami MIS, umożliwia w pełni zautomatyzowane przygotowywanie zadań i z łatwością obsługuje złożone zadania ze zmiennymi danymi.

Jeroen Van Bauwel, dyrektor ds. zarządzania produktem Xeikon, stwierdził: „Oprócz korzyści płynących z naszej technologii prasowej inwestycję Xeikon można uznać za długoterminowe bezpieczeństwo. W razie potrzeby nasze drukarki mogą być ulepszane na miejscu w celu zwiększenia prędkości i szerokości, gdy firma ewoluuje do tej potrzeby. Wierzymy, że Xeikon 3030 REX pobudzi jeszcze szybsze przyjęcie technologii cyfrowej na rynku etykiet. Nie zmuszając przetwórców do ustępstw na temat obsługi niektórych rynków, ale zajmując się 90% wszystkich zastosowań końcowych w branży etykiet. Będzie to inwestycja, która z czasem może rosnąć wraz ze swoimi potrzebami wraz z rozwojem działalności. ”

Regenerowane drukarki sprzedawane w ramach programu REX mają taką samą gwarancję, jak wszystkie nowe sprzedawane drukarki Xeikon. Sprzedaż drukarki opartej na programie REX (podobnie jak wszystkie drukarki Xeikon) będzie oferowana z jednym z pakietów Service Pack Xeikon. Dostępnych jest wiele opcji poziomu usług zapewniających lata niezawodnej działalności.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności