Inkcups rozszerza działalność w Europie dzięki nowemu dyrektorowi sprzedaży i dodatkowemu personelowiPoprzedni artykuł 

Hendrik Koemans
Hendrik Koemans

Inkcups, lider światowego przemysłu drukarskiego, ogłosił, że Hendrik Koemans dołączył do firmy jako dyrektor sprzedaży w Europie, wzmacniając działalność firmy w Europie, wraz z dodatkowym zatrudnieniem kilku lokalnych techników serwisowych. Dzięki ponad 26-letniemu doświadczeniu lidera w europejskim przemyśle drukarskim, Koemans wnosi swoją rozległą wiedzę i doświadczenie pracując na kilku międzynarodowych stanowiskach kierowniczych w wiodących organizacjach zajmujących się promocją produktów.

„Szeroka sieć i wiedza specjalistyczna firmy Hendrik na rynku promocyjnym otworzy wiele drzwi i możliwości Inkcups w Europie” - powiedział Benjamin Adner, dyrektor generalny Inkcups. „To posunięcie jest częścią planu i zobowiązania do budowania naszej obecności w Europie wraz ze wzrostem rynku i powiększaniem się bazy klientów. Cieszymy się, że możemy dodać Hendrika do naszego zespołu.”

Przed dołączeniem do Inkcups, Koemans spędził większość swojej kariery w sprzedaży i marketingu w firmie Philip Morris International oraz na kluczowej roli w zarządzaniu kontem w Berendsen Hygiene and Textile. Specjalizację z marketingu uzyskał w Holenderskim Instytucie Marketingu (NIMA) i B.S. z Titus College w Velp, Gelderland, Holandia.

„Cieszę się, że współpracuję z Inkcups i jestem podekscytowany tą wielką szansą. Pracując z firmą od wielu lat jako klient, mogę zaświadczyć o jakości i wartości, jaką oferują”, powiedział Hendrik Koemans, dyrektor sprzedaży Inkcups w Europie. „W Inkcups nie sprzedajemy tylko maszyn drukarskich, oferujemy pełny obraz: pakiet „pod klucz ”ze wszystkimi potrzebnymi urządzeniami, materiałami eksploatacyjnymi i usługami. To czyni nas wyjątkowymi i wyróżnia nas w Europie.”

Inkcups zwiększył również liczbę lokalnych techników serwisowych, aby lepiej obsługiwać obecnych i nowych klientów w Europie. „Poważnie podchodzimy do zapewnienia najlepszej obsługi wszystkim klientom na całym świecie” - powiedział Ron Howell, kierownik ds. usług cyfrowych w firmie Inkcups. „Podczas gdy rozwój jest ważny, posiadanie silnego zespołu wsparcia w firmie jest nadrzędne w zapewnianiu najlepszej w swojej klasie obsługi i wsparcia, jakie mamy tutaj.”

Koemans i nowi technicy będą mieli siedzibę w europejskim biurze Inkcups w Niemczech: Gewerbestrasse 15, 57258 Freudenberg.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności