recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Podwójne uruchomienie dla Roland DGPoprzedni artykuł 

Roland DG ogłasza dwa nowe produkty. Nowa wersja VersaUV LEF2-300D została wprowadzona w celu zwiększenia możliwości drukowania, a najnowsza wersja znanego oprogramowania RIP firmy Roland - Ergosoft Roland Edition 3 - poprawia komfort użytkowania dla klientów Texart.

Odkryj nowy potencjał LEF2-300D

Po raz pierwszy wprowadzona w 2011 roku seria LEF VersaUV okazała się niezwykle popularna, była świadkiem wielu lat ewolucji, aby pozwolić na większe rozmiary łóżek i drobniejsze detale wykończeniowe. Dzisiaj Roland DG wypuścił VersaUV LEF2-300D, nowy model o wysokości 200 mm, który nie tylko obsługuje wyższe przedmioty, ale dodaje pojemność dla szerszej gamy przyrządów, zwiększając możliwości drukowaniae. VersaUV LEF tworzy żywe kolory i realistyczne tekstury, umożliwiając personalizację na żądanie różnych produktów i podłoży, w tym skórzanych toreb, butów, pokrowców na telefon oraz innych artykułów promocyjnych i upominków.

Francisco Lozano, Product Manager Roland DG EMEA dodaje: „Biorąc pod uwagę wszechstronność VersaUV LEF, zobaczyliśmy fantastyczne historie sukcesu od wielu użytkowników. Pochodzą one nie tylko z branży poligraficznej, ale również z branży detalicznej, produkcyjnej i innych branż - z których wiele wcześniej polegało wyłącznie na procesach sitodruku, bez uzupełniających urządzeń cyfrowych, takich jak seria VersaUV. ”

Ergosoft Roland Edition

Dzięki różnorodnym nowym funkcjom i ulepszeniom, w tym przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika dla intuicyjnej obsługi i zwiększonej wygody użytkownika, możliwości szybkiego znalezienia i osiągnięcia docelowego koloru dodatkowego, automatycznej zamiany spotu oraz ogólnej poprawie wydajności i wydajności użytkownika, to najnowsze wydanie RIP firmy Roland oprogramowanie idealnie pasuje do drukowania wysokiej jakości tekstyliów. Obecni użytkownicy Texart XT-640 / RT-640, którzy aktywowali edycje 1 i 2, mogą skorzystać z bezpłatnej aktualizacji między 24 marca a 30 września 2020 r.

Zaprezentowano część najnowszych produktów

Dyrektor ds. rozwoju biznesu i zarządzania produktem, Roland DG EMEA, Paul Willems komentuje: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy w końcu przedstawić nasze najnowsze osiągnięcia, stworzone nie tylko z myślą o obecnych użytkownikach i drukarkach, ale także aby inspirować kreatywność i potencjał drukowania do wykorzystania w przyszłości. ”

Na podstawie informacji firmy Roland DG

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności