recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Dom Słów oraz Izba Drukarstwa przenoszą aktywności onlinePoprzedni artykuł 

Zespół Domu Słów oraz Izby Drukarstwa prężnie działa, przenosząc aktywności online, aby dostarczyć nowe projekty w obszarze słowa, edukacji literackiej oraz druku.

Zespół pracuje nad przyszłymi wydarzeniami, spotkaniami i materiałami, ale nie zapomina też o aktualnościach. Podjęliśmy działania zachęcające Was do sięgnięcia po czytelnicze nowości oraz wejścia z nami w dyskusję na temat literatury, sztuki i słowa.

Teraz CzytaMY

Na Facebooku (www.facebook.com/domslowlublin/) i Instagramie (www.instagram.com/domslow_lublin/) Domu Słów pojawiać zaczęły się posty akcji Teraz CzytaMY, czyli przegląd i rekomendacje książek po które ostatnio sięgnęliśmy.

Strona internetowa Teraz CzytaMY: http://teatrnn.pl/domslow/teraz-czytamy/

Zdalny Szeryf

Na Youtubie, dwa razy w tygodniu, wyświetlimy nową serię -­- bazującą na naszym dotychczasowym projekcie "Szeryf Literatury" -­- "Zdalny Szeryf", czyli książkowe recenzje oraz rozmówki kręcone i montowane prosto z naszych Home Office: www.youtube.com/playlist?list=PLD7CIbcP-Uhgd8regYdBz5YmjCnzQmZQQ

Strona internetowa Zdalnego Szeryfa: http://teatrnn.pl/domslow/zdalny-szeryf/

Z archiwum...

Dodatkowo na naszym Facebooku (www.facebook.com/domslowlublin/) przypominać będziemy na bieżąco o archiwalnych publikacjach, nagraniach ze spotkań autorskich, dyskusjach, które można prześledzić i nadrobić.

Strona internetowa Z archiwum...: http://teatrnn.pl/domslow/z-archiwum/

Poetycki Klub Dyskusyjny

Do świata wirtualnego przeniósł się też “Poetycki Klub Dyskusyjny”. Na Facebooku powstała grupa, która umożliwi nam poetyckie spotkania w czasie kwarantanny. Dołączajcie! www.facebook.com/groups/231886044614488/

Materiały edukacyjne

Przygotowujemy dla Was różne materiały, ćwiczenia i esej do pobrania oraz samodzielnego zrealizowania w domu :)

Strona internetowa Materiały edukacyjne: http://teatrnn.pl/domslow/materialy-edukacyjne/

Wirtualny spacer po Domu Słów

Zapraszamy również do wirtualnego zwiedzania naszej instytucji na stronie Domu Słów (teatrnn.pl/files/domslow/explore/domslow_7_10_2014/index.html) oraz do przeglądania naszej wirtualnej biblioteki.

Na podstawie informacji Domu Słów

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności