Dobroczynna akcja Plastics4Life - razem przeciwko koronawirusowiPoprzedni artykuł 

Cały świat stanął przed wyzwaniem, którego skali, rozmiarów, skutków i następstw nie jest w stanie zaprojektować i przewidzieć żaden umysł. Bez względu na to jak bardzo zmieni się nasze życie po „epoce koronawirusa” musimy pamiętać, że samo w sobie jest ono wartością
największą i najcenniejszą. I zrobić wszystko by je chronić w każdy możliwy sposób w odniesieniu do każdego człowieka.


Tak narodziła się dobroczynna akcja Plastics4Life zainicjowana przez ludzi rozumiejących bezcenną rolę TWORZYW SZTUCZNYCH i ich znaczenie dla ratowania życia i zdrowia nas wszystkich opartego na bezinteresownemu poświęceniu i zaangażowaniu tysięcy bezimiennych lekarzy, pielęgniarek, ratowników i służb medycznych.

Akcja Plastics4Life została zainicjowana przez firmę WADIM PLAST z siedzibą w Regułach k./Warszawy, która wspólnie ze swoimi Partnerami Biznesowymi oraz Medialnymi oraz w oparciu o posiadane zaplecze techniczne i dział R&D wykonała niezbędne narzędzia (formy wtryskowe) i uruchomiła seryjną produkcję 100 tysięcy masek ochronnych (tzw. „przyłbic”) przeznaczonych dla służb medycznych w naszym kraju.

Partnerem projektu i koordynatorem działań medialnych jest Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL, a wsparcie IT realizuje Ideo.pl.

Nasze cele to:

  • Umożliwienie niesienia skoordynowanej pomocy wszystkim placówkom służby zdrowia potrzebujących wsparcia w zakresie dostarczania środków ochrony zdrowia personelu medycznego w dobie walki z wirusem COVID-19.
  • Integracja całego środowiska branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (w tym sektora druku 3D) dla udzielenia wszelkiego możliwego wsparcia działań prowadzonych w walce z koronawirusem
  • Docenienie poświęcenia osób ratujących ludzkie życie i zdrowia będące dla nich wyrazem podziękowania
  • Zmiana negatywnego wizerunku tworzyw sztucznych na drodze uświadomienia ich roli i znaczenia w codziennym życiu człowieka jak również w obliczu jego zagrożenia.

Na podstawie informacji Plastics4Life

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności