Bauer Media Group ogłasza Perry`ego Evansa doradcą dla obszarów biznesowych usługi dla MŚPPoprzedni artykuł 

Bauer Media Group wita Perry'ego Evansa jako nowego członka Rady Doradczej ds. Obszaru Biznesowego oferującego usługi marketingowe i sprzedażowe dla małych i średnich przedsiębiorstw (usługi dla MŚP). Jego zadaniem będzie doradzanie w zakresie technologii i strategii produktów cyfrowych dla MŚP.

Perry, z siedzibą w Denver w Kolorado, jest wielokrotnym założycielem i dyrektorem generalnym. Jego ostatnią stacją był Chief Product Officer (CPO) i prezes ThriveHive, wiodącego dostawcy rozwiązań marketingowych dla MŚP, którego stos produktów przebudował po strategicznej zmianie Google na Google Moja Firma (GMB) w 2014 roku.

Veit Dengler, dyrektor operacyjny Bauer Media Group, powiedział: „Bardzo się cieszę, że mogliśmy zachęcić Perry'ego do współpracy z nami. Jest nie tylko uznanym założycielem i innowatorem, ale ma także duże doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zorientowanych na produkty start-upów w dużych korporacjach. Z niecierpliwością czekam na jego spostrzeżenia. ”

Rada Doradcza ds. Usług dla MŚP doradza zarządowi Bauer Media Group i kierownictwu obszaru biznesowego w kwestiach strategicznych i operacyjnych związanych z usługami marketingowymi i sprzedażowymi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki swojej wiedzy specjalistycznej w zakresie marketingu, technologii i transformacji cyfrowej członkowie Rady wspierają Bauera w opracowywaniu planów aż do poziomu produktu. W skład Rady Doradczej wchodzą obecnie Sabine Eckhardt, Bettina Hein i Perry Evans.

Na podstawie informacji Bauer Media Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności