Członkowie Polskiej Izby Opakowań wspierają lokalną społeczność w walce z wirusemPoprzedni artykuł 

W związku z epidemią koronawirusa wiele firm, w tym również członków Polskiej Izby Opakowań, stara się wesprzeć działania na rzecz walki z koronawirusem w Polsce. Wcześniej pisaliśmy już o deklaracjach pomocy ze strony firm DRUK SERWIS 24 oraz PTAK Warsaw Expo.

​Teraz kolejne dwie firmy postanowiły przyłączyć się do akcji, przekazując niezbędne środki ochrony służbom dbającym o bezpieczeństwo lokalnych mieszkańców.

​Firma BASF przekazała wielorazowe okulary ochronne dla ratowników z Pogotowia Ratunkowego w Środzie Śląskiej, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Natomiast drukarnia RAGUS wyprodukowała i przekazała przyłbice ochronne dla Szpitala Powiatowego w Garwolinie oraz dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gadce.

PRZYŁBICA / MASKA OCHRONNA wykonana jest z przezroczystego materiału PETG o grubości 0,3 mm – jest lekka i wygodna w użytkowaniu. Przyłbica / maska ochronna zmniejsza ryzyko kontaktu z zarazkami, wirusami, bakteriami pochodzącymi z otoczenia. Stanowi dodatkową, czasową ochronę mechaniczną przed odpryskami i kropelkami płynów. Przeznaczona jest do wielokrotnego użycia (jest odporna na środki dezynfekujące zawierające alkohol). Zabezpiecza przed niekontrolowanym dotykaniem twarzy i jest również dedykowana dla osób noszących okulary korekcyjne. Rozmiar: uniwersalny – obwód regulowany.

Na podstawie informacji Polskiej Izby Opakowań

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności