recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Awans Hassana H. Rmaile`a w Avery DennisonPoprzedni artykuł 

Hassan H. Rmaile
Hassan H. Rmaile

Avery Dennison ogłasza awans Hassana H. Rmaile'a na stanowisko wiceprezesa i dyrektora naczelnego Działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Europę, Bliski Wschód i Afrykę Północną. Zastąpi on Jeroena Didericha, który został przeniesiony do USA, gdzie obejmie stanowisko wiceprezesa/dyrektora naczelnego działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Amerykę Północną.

Na poprzednich stanowiskach Hassan stworzył długoterminową wizję w obszarze grafik i elementów odblaskowych oraz przyczynił się do osiągnięcia bardzo dobrych wyników w zakresie pionierskich działań związanych z badaniami i rozwojem w grupie. Hassan łączy umiejętność identyfikowania nowych, przełomowych rozwiązań ze zdolnością do zwiększania skuteczności i efektywności kosztowej naszej firmy. Doświadczenie, z którym Hassan obejmuje nowe stanowisko wraz z ambitnym podejściem i wiedzą naszych zespołów pomogą nam w dalszym umacnianiu naszej pozycji jako lidera globalnego w branży etykiet i grafik. Wkład Hassana odegra kluczową rolę w spełnianiu potrzeb naszych klientów na wszystkich frontach, tj. dostarczanie zaawansowanych materiałów, projektów, estetyki i technologii przy promowaniu wzmocnionego zrównoważonego rozwoju i obsługi klienta na
najwyższym poziomie.

Hassan jest częścią kadry zarządzającej Avery Dennison od marca 2016 roku. Przedtem był wiceprezesem i dyrektorem naczelnym globalnego działu grafik i rozwiązań w zakresie elementów odblaskowych, a jeszcze przedtem sprawował stanowisko wiceprezesa ds. badań i rozwoju w dziale Innovation & Corporate Venturing. Hassan wróci do Holandii, aby objąć nowe stanowisko.

Na podstawie informacji Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności