ColorGATE - lider wśród oprogramowań w ofercie PegasusPoprzedni artykuł 

Colorgate
Colorgate

ColorGATE to niemiecki dostawca uznanych na całym świecie programów dedykowanych do maszyn drukujących. Firma Pegasus, w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku, wprowadza oprogramowanie RIP tego producenta w jego najnowszej odsłonie.

Każdy pracujący z najróżniejszymi ploterami i maszynami drukującymi wie, jakim usprawnieniem jest oprogramowanie RIP, które w najprostszym tłumaczeniu jest profesjonalną aplikacją, mającą za zadanie przygotować finalną wersję obrazu przed wysłaniem jej do wydrukowania. Korzystanie z dedykowanego programu pozwala wyeliminować zawczasu szereg błędów, kolorystycznych niedociągnięć, a także ułatwić i często przyśpieszyć cały proces. Jest to nieodłączny element profesjonalnej drukarni, agencji reklamowej, a także – coraz częściej – również niedużych zakładów poligraficznych, które inwestując w wysokiej klasy oprogramowanie, chcą zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku reklamowym.

Czym wyróżnia się ten model na tle innych programów? Program RIP marki ColorGATE zapewnia przede wszystkim najlepsze odwzorowanie kolorów, zgodne z wieloma (zarówno europejskimi, jak i światowymi) normami. Jak podkreśla Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus, ColorGATE w wersji 10 oferuje kupującemu szereg korzyści. – Zalet jest naprawdę całe spektrum. Zaczynając od dostępu do potężnej i stale poszerzanej bazy profili kolorystycznych, przez całkowitą pewność kolorów zgadzających się z najbardziej renomowanymi standardami w Europie i na świecie, po możliwość korzystania z funkcji oszczędnego druku, bez utraty na jego jakości – wymienia przedstawiciel firmy Via Color Pegasus.

ColorGATE to zatem świetne odwzorowanie kolorystyczne, a przy tym ekonomia druku połączona z zachowaniem najwyższej jakości prac. A to jeszcze nie wszystko. Na jednym programie RIP może pracować kilka urządzeń – co znów przekłada się na realne oszczędności. Co więcej, polski dostawca w cenie oprogramowania przygotowuje dwa profile kolorystyczne pod wybrany przez klienta materiał. Kolejnym istotnym aspektem jest bezpieczeństwo samego zakupu. – Zdajemy sobie sprawę faktu, że przy tego typu inwestycji klient ma wiele pytań i wątpliwości. Wiele rzeczy wymaga sprawdzenia, dlatego w Via Color oferujemy zwrot pieniędzy w dowolnym momencie użytkowania, w okresie 12 miesięcy od daty zakupu – reasumuje Kacper Ragus.

Każdy kto chce udoskonalić jeszcze bardziej zgodność kolorystyki grafiki i wydruku powinien sięgnąć po najnowszą wersję ColorGATE. To inwestycja, o której zwrot możemy być spokojni.

Więcej o samym programie można przeczytać na stronie niemieckiego producenta TUTAJ.

O szczegóły oferty polskiego dostawcy pytajcie na www.pegasusuv.com

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności