recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Targi Packaging Innovations przełożone na wrzesieńPoprzedni artykuł 

Z uwagi na obowiązujący od dnia 20 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzone tym samym przez Rząd liczne restrykcje, z żalem informujemy, że zorganizowanie Targów Packaging Innovations w planowanym czerwcowym terminie jest niemożliwe.

Dbając o zdrowie Państwa i wszystkich uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Targów Packaging Innovations na drugą połowę września 2020 roku. Dokładną datę podamy do końca maja 2020.

Branża targowa przeniosła większość swoich imprez na jesień, dlatego operatorzy obiektów muszą na nowo dostosować swoje kalendarze do aktualnych potrzeb. Niestety jest to bardzo złożony proces. Informujemy jednocześnie, że dotychczasowe rejestracje udziału, jak i zakupione bilety pozostają ważne w nowym terminie.

Bardzo dziękujemy za licznie wyrażane opinie dotyczące terminu realizacji 12. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging lnnovations. Doceniamy również Państwa zaangażowanie, wsparcie i zrozumienie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Rady, które otrzymaliśmy były dla nas kluczowe podjęciu decyzji dotyczącej terminu tegorocznej edycji Targów.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności