Wirtualna Noc w Muzeum PapiernictwaPoprzedni artykuł 

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna Noc w Muzeum Papiernictwa nie może się odbyć w tradycyjnej formule. Zdecydowaliśmy się jednak na przeniesienie części naszych działań do sieci w ramach „Wirtualnej Nocy Muzeów”. 15 maja na oficjalnym fanpage’u i instagramie Muzeum ogłosiliśmy konkurs fotograficzny pn. „Nocne ujęcia papierni”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii budynku młyna papierniczego w Dusznikach-Zdroju po zmroku albo w nocy.

Zdjęcia powinny zostać opublikowane na portalach społecznościowych instagram ( z oznaczeniem @muzeumpapiernictwa i otagowane jako #nocneujeciapapierni) lub facebook – w komentarzach pod muzealnym postem dedykowanym konkursowi „Nocne ujęcia papierni” (z oznaczeniem @muzeumpapiernictwa i otagowane jako #nocneujeciapapierni; post ten będzie przypięty do górnej części osi czasu).

Zwycięskie fotografie wybierze Jury w składzie:

- Krzysztof Froese, artysta-fotograf, autor wystawy „Realizm magiczny” (dostępnej w dusznickim Muzeum do 21 czerwca 2020 r.)

- Marcin Lemejda, kurator wystawy „Realizm magiczny”

- Dorota Zielińska-Pytlowany, kierowniczka Działu Edukacji Muzeum Papiernictwa

Zwycięzcy otrzymają nagrody (na zdjęciu od lewej): I miejsce: puzzle 3d z widokiem pawilonu wejściowego młyna w Dusznikach-Zdroju, II miejsce: skarbonka w kształcie dusznickiego młyna, III miejsce: puzzle z widokiem młyna (300 elementów). Laureaci otrzymują także bezpłatny bilet na zwiedzanie Muzeum Papiernictwa do wykorzystania do końca 2020 r.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności