Brother przekazał 97 tys. zł na walkę z koronawirusemPoprzedni artykuł 

Brother przeprowadził akcję „Razem przeciwko Covid-19 | Dołącz do nas”. Dealerzy, którzy nabyli produkty biznesowe objęte promocją przyczynili się do przekazania 97 780 zł na rzecz wsparcia walki z pandemią koronawirusa w Polsce.

Każde sprzedane urządzenie objęte promocją, w okresie od 14 kwietnia do 15 maja 2020r., przyczyniło się do wsparcia finansowego walki z Covid-19. Finalna wartość darowizny wyniosła 97 780 zł i została ona, w kilku transzach, przekazana do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach. Kwota ta była kalkulowana na podstawie ilości sprzedanych modeli urządzeń biznesowych objętych akcją przez dystrybutora do partnera pomnożonych przez wartość wsparcia konkretnych urządzeń z wykluczeniem przetargów i cen specjalnych.

- Podczas trwania akcji „Razem przeciwko Covid-19 | Dołącz do nas” przekazaliśmy łącznie ponad 97 tys. zł do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach, aby wesprzeć służbę zdrowia w trudnej walce z Covid-19. Należy zauważyć, że ta kwota jest wynikiem owocnej współpracy z naszymi partnerami oraz ich klientami. Jesteśmy szczególnie dumni, że w obliczu takiego wyzwania nasi partnerzy podjęli się z nami tego zadania i mogliśmy przekazać te środki na tak szczytny cel – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności