Zaproszenie na konferencję online Targi New RealityPoprzedni artykuł 

Jak będzie wyglądała branża spotkań w świecie po pandemii? Czy bezpieczne targi są możliwe? Jakie wyzwania czekają na organizatorów, wystawców i podwykonawców? To jedne z najczęstszych pytań zadawanych po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.Na wszystkie pytania odpowiemy już w poniedziałek, 8 czerwca br. o godz.11:00 podczas Konferencji online „Targi NEW REALITY”.

Wśród prelegentów wystąpią m.in. Mateusz Jaworski, Senior Event Marketing Manager w EventiX.pl, Mateusz Kania, Kierownik Działu Organizacji Technicznej i Inspektor ds. Sanitarnych w EXPO Kraków, Przemysław Trawa - Prezes Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz wieloletni Prezes Zarządu Grupy MTP, przedstawiciele Easyfairs Group, Andrzej Trela, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Kluczowych Relacji Konfederacji Lewiatan, Ewa Woch - Wiceprezes Targów w Krakowie.

Konferencja będzie trwała około 45 minut i składa się z dwóch części:

Część 1.

Jak będą wyglądać targi w nowej rzeczywistości? Co się zmieni? Jaka jest rola targów w odmrażaniu gospodarki i budowaniu przewagi konkurencyjnej firm i regionów?

Część 2.

Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas eventów – konkretne rozwiązania. Jakie technologie i rozwiązania pojawią się jesienią na targach?

Transmisja konferencji rozpocznie się o godzinie 11.00 na profilu Facebook Targi w Krakowie https://www.facebook.com/targi.w.krakowie oraz EXPO Kraków https://www.facebook.com/expokrakow/ , a także zostanie udostępniona na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/2656444338013238/

Zachęcamy również do oglądania transmisji na LinkedIn https://www.linkedin.com/events/6673871316904488960/

Podczas konferencji na czacie będzie możliwość zadawania pytań do ekspertów.

Wszystkie odpowiedzi zostaną zebrane i opublikowane w specjalnym dokumencie po konferencji.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności