recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Doświadczenie w kontroli wydruku online: EyeC uruchamia prezentacje produktów w nowym wirtualnym Centrum DemoPoprzedni artykuł 

W nowym centrum demonstracyjnym EyeC wirtualnie prezentuje wszystkie rozwiązania inspekcyjne i ich funkcje
W nowym centrum demonstracyjnym EyeC wirtualnie prezentuje wszystkie rozwiązania inspekcyjne i ich funkcje

W związku z obecną pandemią COVID 19 EyeC oferuje teraz wirtualną wersję demonstracyjną! Zobacz całą gamę produktów do kontroli grafiki i przygotowania do druku, a także kontroli w trybie offline i inline. Eksperci kontroli wydruku przedstawią różne funkcje systemu i zapewnią wgląd w różne obszary zastosowań, zapewniając niezawodne kontrole drukowania. Zostaną opracowane próbki, indywidualne rozwiązania i odpowiadające im rozwiązania.

Dzięki obszernej ofercie EyeC oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdej aplikacji. Czy składane pudełka, etykiety, ulotki, elastyczne opakowania lub tuby: systemy kontroli EyeC zapewniają jakość i zgodność drukowanych plików i produktów drukowanych w całym procesie produkcji. Systemy wykrywają błędy drukowania, zanim doprowadzą do strat. Zwiększają produktywność istniejących procesów i w znaczący sposób przyczyniają się do uniknięcia skarg i niepotrzebne koszty. Przyjazne dla użytkownika systemy kontroli sprawdzają jakość tekstów i grafiki i automatycznie wykrywają odchylenia kolorów w porównaniu do pliku referencyjnego.

Kompleksowe rozwiązania kontrolne EyeC są również wykorzystywane do klasyfikacji kodów 1D i 2D, takich jak kody kreskowe i kody farmaceutyczne oraz automatycznie sprawdzają zawartość, pozycję i wysokość pisma Braille.

Dzięki interaktywnym prezentacjom produktów EyeC umożliwia ukierunkowany wgląd w Internet i obszerne portfolio produktów pomimo ograniczonych spotkań na miejscu. Zainteresowane strony i klienci mogą umówić się na wirtualną wycieczkę lub indywidualne prezentacje internetowe w nowym centrum demonstracyjnym EyeC pod adresem Sales@EyeC.de.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności