recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

HP zaprasza na webinar: poznaj możliwości HP Latex R-Series 2020 EditionPoprzedni artykuł 

Biorąc pod uwagę wszystkie odwołane lub przełożone w ostatnich miesiącach wydarzenia, wystawy i targi może się wydawać, że branża drukarska stanęła chwilowo w miejscu. Nic bardziej mylnego! Firma HP zaprasza na interaktywny webinar, podczas którego zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania wykorzystujące przełomową technologię HP Latex: HP Latex R-Series 2020 Edition. O tym, dlaczego warto wziąć w nim udział mówi Terry Raghunath, menedżer ds. rozwoju biznesu w obszarze rozwiązań graficznych HP.

Jakie zagadnienia zostaną poruszone na spotkaniu?

Terry Raghunanth: – Webinar zaplanowany na 17 czerwca br. (środa) rozpoczniemy od pytania:
co by było, gdyby istniała alternatywa dla technologii drukowania UV – np. czysta,
bezwonna technologia na bazie wody, która pozwala osiągnąć doskonałą jakość obrazu, w
tym prawdziwą biel, ale będąca równie łatwa w użyciu jak każdy inny atrament? Dwa lata temu firma HP odpowiedziała na to pytanie, wprowadzając na rynek drukarski serię HP Latex R. W dalszej części spotkania sprawdzimy wspólnie, na jakie potrzeby rynku odpowiadają wprowadzone innowacje HP Latex R-Series 2020 Edition. Opowiemy o bogatych możliwościach, które najnowsze aktualizacje serii R zaoferują użytkownikom. Zaprezentujemy również najciekawsze historie klientów firmy, które najlepiej ukazują ich pracę i osiągnięcia na całym świecie.

Dla kogo przede wszystkim skierowane jest to spotkanie?

Terry Raghunanth: – Szczególnie ucieszy nas obecność aktualnych użytkowników HP Latex oraz nowicjuszy, zainteresowanych poznaniem tej technologii. Zagadnienia, które planujemy poruszyć podczas webinaru z pewnością przydadzą się osobom z wielu różnych sektorów, w tym tych związanych z rynkiem detalicznym, przedsiębiorcom zajmującym się krótkoterminową produkcją opakowań promocyjnych, termoformowaniem oraz zainteresowanych możliwościami hybrydowymi. Oczywiście jak zawsze mile widziani są także przedstawiciele mediów! Chciałbym także zauważyć, że nawet w „normalnych okolicznościach” nie wszyscy mogą wziąć udział w tradycyjnym wydarzeniu, np. pokazie na wystawie branżowej. Dlatego wykorzystując format online, jako organizatorzy pragniemy zapewnić publiczności maksymalną dostępność eventu. Zamiast na suchych szczegółach technicznych, skoncentrujemy się na niesamowitych możliwościach i potencjale serii HP Latex R. Wydarzenie online zakończy się serią Q&A, aby uczestnicy mogli przedyskutować interesujące ich kwestie wspólnie z ekspertami HP.

Kiedy odbędzie się webinar HP Latex 2020 i jak można się zarejestrować?

Terry Raghunanth: – Webinar HP Latex R-Series 2020 Edition odbędzie się 17 czerwca (środa) 2020 r. o godz. 12.00. Wystarczy odwiedzić stronę: https://enable.hp.com/rseries-webinar-register?jumpid=ba_62kt51ihyu , aby dokonać bezpłatnej rejestracji i otrzymać link do webinaru za pośrednictwem poczty elektronicznej. Więcej informacji na temat HP Latex R-Series można znaleźć także pod adresem: https://www.hpvirtualbooth.com/pl/printer/drukarka-hp-latex-r2000-plus

Serdecznie Państwa zapraszam!

Na podstawie informacji firmy HP

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności