Otwórz drzwi do biura za pomocą smartfona: Technopolis wkracza w erę mobilnego dostępu dzięki IDcontrolPoprzedni artykuł 

UMA Workspace, projekt współpracy firmy Technopolis, wdraża mobilne rozwiązanie dostępu we współpracy z IDcontrol. Rozwiązanie zostało zainstalowane w pierwszych lokalizacjach w krajach nordyckich i bałtyckich, a nowe lokalizacje będą wkrótce dostępne w innych miejscach w Europie. Elastyczny dostęp mobilny został entuzjastycznie przywitany przez użytkowników UMA Workspaces, a nowoczesne rozwiązania dostępu powinny być bardziej powszechne w przyszłości.

UMA Workspace to sieć międzynarodowych, elastycznych miejsc pracy dla społeczności w krajach skandynawskich i krajach wokół Morza Bałtyckiego. Obecnie takie lokalizacje są dostępne w Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii oraz w Estonii i na Litwie w krajach bałtyckich. Koncepcja UMA Workspace składa się z elastycznie wynajmowanych, wysokiej jakości biur i obiektów do współpracy dla firm każdej wielkości.

Elastyczna koncepcja lokalizacji wymaga równie elastycznego i nowoczesnego rozwiązania dostępu. Dostęp mobilny odbywa się za pomocą aplikacji na smartfony. Dzięki aplikacji nie tylko dokonujesz rezerwacji, ale także otwierasz drzwi.

„Dla nas najważniejszym aspektem klucza mobilnego, oprócz tego, że jest cyfrowy, jest to, że jest bardzo łatwy w użyciu. Nie potrzebujesz już kluczy ani kart dostępu. Ponieważ jest to pionierskie rozwiązanie, chcieliśmy mieć partnera, który możemy nie tylko zapewnić rozwiązanie techniczne, ale także zbudować nowy rodzaj wdrożenia według napiętego harmonogramu. Chcieliśmy partnera, któremu możemy naprawdę zaufać. IDcontrol zapewnił to wszystko i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy ”- mówi szef Technopolis Informator Risto Kivisilta, odpowiedzialny za projekt dostępu mobilnego.

Rozwiązanie z wielką obietnicą

Nowoczesny dostęp mobilny został przyjęty entuzjastycznie. Chwalono go nie tylko dlatego, że jest elastyczny i łatwy w użyciu, ale także dlatego, że rozwiązanie oparte na aplikacji wydaje się tak naturalne.

„Nasi klienci i użytkownicy UMA Workspaces są nowoczesnymi profesjonalistami, którzy cenią niezawodne, nowe narzędzia cyfrowe i najwyższą jakość obsługi. Wierzę, że dostęp mobilny będzie w każdym razie bardziej popularnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku wynajmowania powierzchni takich jak nasza ”, mówi Kivisilta.

Mobilny dostęp do wszystkich obszarów roboczych UMA

W nadchodzących latach wszystkie obszary robocze UMA zostaną zainstalowane z rozwiązaniem mobilnego dostępu IDcontrol.

„Rozwiązanie techniczne mobilnego dostępu dla różnych lokalizacji jest już od pewnego czasu dostępne, a ten obszerny pakiet używany w wielu miejscach na świecie pokazuje, że nasza technologia jest solidna. Mobilne rozwiązanie dostępu dla UMA Workspace stanowi dobry przykład i z pewnością utoruje drogę do wielu mobilnych rozwiązań dostępu do wynajmowanych lokali w przyszłości ”, mówi Markku Raitanen, dyrektor zarządzający IDcontrol.

Na podstawie informacji firmy Technopolis

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności