Magenta Vision wprowadza nową drukarkę TECKWIN SHARK TS5000SF na rynki europejskiePoprzedni artykuł 

Magenta Vision z przyjemnością informuje, że oficjalnie uruchomiła nową drukarkę TECKWIN SHARK TS5000SF w Europie.

Nowa, szybka i superszeroka prasa TECKWIN SHARK 5000 FAST, zapewniająca żywe kolory i wyjątkową jakość, działa z prędkością 240 m2/h, przy maksymalnej szerokości drukowania wynoszącej pięć metrów i prawdziwej jakości wydruku 600 DPI. Ta dwuprzebiegowa prasa UV LED typu roll-to-roll zawiera osiem głowic drukujących FUJIFILM StarFire SG600 i jest objęta 2-letnią gwarancją.

Łatwa do zintegrowania, wysokowydajna głowica drukująca StarFire SG600 typu drop-on-demand do pracy w jednym kolorze łączy doskonałą wydajność natryskiwania z dużą gęstością upakowania dysz. Każda głowica drukująca StarFire SG600 ma 1536 niezależnych kanałów rozmieszczonych w 6 rzędach w jednej płytce z dyszami. Wszystkie 1536 dysz można odpalać jednocześnie lub indywidualnie. W binarnym trybie pracy głowica drukująca StarFire SG600 jest zaprojektowana do wyrzucania regulowanych rozmiarów kropli od 8 do 33 pikolitrów.

Magenta Vision oferuje również pełną gamę najwyższej jakości atramentów UV, UV LED, rozpuszczalnikowych, ECO, lateksowych, fluorescencyjnych i na bazie wody.

Charles Poot-Baudier, dyrektor generalny Magenta Vision, komentuje: „Cieszymy się, że możemy przedstawić tę nową drukarkę naszym klientom. Systemy i rozwiązania, które opracowaliśmy w naszym portfolio, zostały zaprojektowane, aby zapewnić ich wyróżnienie na tym konkurencyjnym rynku, a ta drukarka zaznacza wszystkie te pola. Czekamy na wiele udanych instalacji w nadchodzących miesiącach.”

Na podstawie informacji firmy Magenta Vision

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności