Durst Phototechnik AG zaprasza na "Top of the MountainPoprzedni artykuł 

Zdając sobie sprawę z nowych okoliczności, w jakich przyszło nam funkcjonować i produkować, Durst Phototechnik AG organizuje wydarzenie "Top of the Mountain" w formie live stream. Transmisja na żywo z Centrum Obsługi Klienta zlokalizowanego w siedzibie głównej Durst odbędzie się 24 czerwca o godzinie 16:00.

Podczas tego niezwykłego spotkania tematy będą koncentrować się na druku wielkoformatowym. Nie zabraknie jednak okazji do przyjrzenia się innym segmentom branży i zagadnieniom istotnym dla całej poligrafii. Z pewnością każdy znajdzie wartościowe treści, które pozwolą dostosować się do nowej sytuacji rynkowej. Wśród głównych tematów, jakie zostaną poruszone należy wymienić: sytuacje klientów Durst w czasach Covid-19 (wystąpienie oparte na wynikach ankiety), informacje z wybranych rynków, Wodną Technologię Durst Water, Durst Customer Experience Center - online i offline, współpracę Joint Venture Koenig&Bauer i Durst oraz znaczenie nieszablonowego myślenia w druku etykiet.

Wszystkich chętnych do poszerzenia wiedzy oraz zapoznania się z informacjami o panującej aktualne sytuacji i kierunkach rozwoju Durst zapraszamy do darmowej rejestracji pod adresem: https://www.durst-group.com/live

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności