ŁAPIŃSKI - Akademia Hot-Stampingu z wizytą w drukarni OLTOMPoprzedni artykuł 

Na zdjęciu od lewej: Piotr Wojtyniak (drukarnia „OLTOM”), Zenon Łapiński, Daniel Piechuta (drukarnia „OLTOM”), Adam Maciejewski (drukarnia „OLTOM”).
Na zdjęciu od lewej: Piotr Wojtyniak (drukarnia „OLTOM”), Zenon Łapiński, Daniel Piechuta (drukarnia „OLTOM”), Adam Maciejewski (drukarnia „OLTOM”).

Mimo trwającej pandemii Akademia Hot-Stampingu prosperuje. Prowadzimy szkolenia dla chcących zapoznać się z technologią złocenia na gorąco lub podnieść swoje umiejętności w tej dziedzinie. Podczas szkoleń bezwzględnie przestrzegamy wszelkich rygorów sanitarnych.

Ostatnio zostaliśmy zaproszeni do drukarni „OLTOM” z Łodzi. Ta nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się drukarnia kładzie duży nacisk na innowacyjność i wysoką jakość produkcji. Mówią o sobie: ”Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy kochają piękno i potrafią zobaczyć je wszędzie”.

19 czerwca miałem przyjemność przeprowadzić tam szkolenie. Uczestniczyło w nim w sumie 9 osób: konstruktor opakowań, technolodzy, handlowcy, nadzór produkcyjny i operatorzy maszyny. Wszyscy wspaniale współpracowali i zadawali wiele dociekliwych pytań. Całość zakończyła się testem sprawdzającym poziom przyswojenia wiedzy przez uczestników szkolenia. Sądząc po entuzjastycznych opiniach zespołu, szkolenie spełniło oczekiwania - obie strony wyraziły chęć kontynuowania współpracy.

Dziękujemy Dyrekcji drukarni „OLTOM” za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów w realizacji ambitnych celów!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności