recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Ploter UV HandTop 2512 w promocji i z 30 litrami atramentów w ceniePoprzedni artykuł 

HandTop 2512
HandTop 2512

Firma Via Color Pegasus wprowadziła właśnie specjalną ofertę na swoją wszechstronną, stołową drukarkę UV HandTop 2512. Maszynę można teraz zakupić w promocyjnej cenie, a dodatkowo dystrybutor dodaje do zakupu aż 30 litrów atramentu.

HandTop 2512 to uniwersalny ploter UV, który świetnie sprawdzi się zarówno podczas seryjnej pracy, jak i przy zadaniach specjalnych. – Maszyna drukuje praktycznie na każdym materiale: metalu, tworzywach, skórze, drewnie, tekstyliach, ceramice, szkle i wielu innych. Pracuje na trwałych głowicach RICOH Gen 5, które umożliwiają druk o wysokiej precyzji, przy zachowaniu wysokiej wydajności i prędkości roboczej. Jest również wyposażona w innowacyjny system utrzymania czystości głowic, a podgrzewane subtanki na atrament wydłużają żywotność tych głowic nawet czterokrotnie – zachwala Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

Maszyna wyposażona jest również w specjalnie zaprojektowany czujnik wysokości głowic drukujących, duży stabilny stół z regulacją wysokości o 10 cm w górę lub dół, podwójnie chłodzone lampy UV LED i dodatkowe niezależne sekcje podsysu stołu wraz z poduszką powietrzną (co pozwala np. na łatwe ustawienie ciężkich płyt). HandTop 2512 drukuje z zastosowaniem białego koloru oraz falą z rozproszeniem.

Tylko teraz Via Color Pegasus proponuje powyższe urządzenie w wyjątkowej cenie: 179 900 PLN/netto, a do zakupu dodaje aż 30 litrów atramentów. Promocyjny zestaw obejmuje urządzenie wraz z dostawą i jego kalibracją, szkolenie z obsługi drukarki, profile kolorystyczne, komputer do obsługi urządzenia i oprogramowanie program RIP Caldera. HandTop 2512 posiada roczną gwarancję i pełne wsparcie techniczne również na okres roku. Maszyna dostępna jest od razu po zamówieniu.

Wszechstronność tego plotera i jego szerokie możliwości, a jednocześnie łatwość eksploatacji i utrzymania sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto chce poszerzyć swój park maszynowy i zainwestować w rozwój swojej firmy. Tym bardziej w tak atrakcyjnej, jak obecna, ofercie.

Więcej o HandTop 2512 TUTAJ.

www.pegasusuv.com

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności