United Caps przedstawia rozszerzone portfolio dla olejów jadalnych i octuPoprzedni artykuł 

UNITED CAPS, międzynarodowy producent nakrętek i zamknięć, poinformował po przejęciu hiszpańskiej firmy Embalatap, że firma zakończyła okres konsolidacji i integracji, czego rezultatem jest poszerzony portfel nakrętek i zamknięć do olejów jadalnych i octu.

„Nowa linia produktów do olejów jadalnych i octu UNITED CAPS zawiera duże innowacje pełne drobnych szczegółów, dzięki którym są one stworzone do życia w kuchni” - powiedział Benoit Henckes, CEO UNITED CAPS. „Obejmują zróżnicowane wzornictwo, inteligentne zabezpieczenia i przystępną cenę i są zgodne z naszą zasadą„ mniej znaczy więcej”, zmniejszając potrzebę złożoności zasięgu. Nasz zespół ciężko pracował, aby zapewnić naszym klientom jak najszerszą gamę nakrętek i zamknięć
do olejów jadalnych i octu, zapewniając nie tylko wyjątkową wydajność w kuchni, ale także doskonałą wydajność na linii produkcyjnej.”

Nakrętki i zamknięcia w ofercie olejów jadalnych i octu są dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu wyróżniają się na półce, ich wygląd jest doskonały, posiadają opcjonalne membrany zabezpieczające przed oderwaniem. Portfolio zawiera zamknięcia, które obracają się, klikają, przełączają i przepływają. Oferuje potężną różnorodność, której przykładem jest seria z opcjami maksymalnego i minimalnego nalewania. Oferta olejów jadalnych obejmuje:

  • Nowa rodzina UNITED CAPS 26. Lekkie, przyjazne dla użytkownika zamknięcia zaprojektowane w celu umożliwienia markom maksymalizacji potencjalnej oszczędności masy bez wpływu na zadowolenie klienta końcowego. Te nasadki są najlżejszymi produktami w naszej ofercie olejów jadalnych, ważącymi mniej niż jeden gram.

  • Nowa nakrętka UNITED CAPS 29 CLICK TE o wyrafinowanym wyglądzie, zrywalnej membranie i zrywanym pasku (TE) z zamknięciem z klapką, odpowiednia do stosowania z butelkami PET i szklanymi zarówno dla olejów jadalnych, jak i octu.

  • Pomysłowe 29 nakrętek DOUBLEFLOW nadal jest popularną ofertą dla olejów jadalnych, oferując różnorodne opcje nalewania i wyjątkową kontrolę dzięki innowacyjnemu kształtowi kropli. Są lekkie i atrakcyjne, dzięki czemu butelka jest sucha, a ich działanie nie powoduje rozlania. DOUBLEFLOW ważą zaledwie trzy gramy i są zoptymalizowane do niezawodnego działania na linii produkcyjnej bez modyfikacji linii.

  • Produkt opracowany specjalnie dla dużych pojemników (2 do 5 litrów). Zatrzaskowe zamknięcie 42 SUN jest również dostępne z ergonomicznym uchwytem „Porter” dla łatwości użytkowania.


Oprócz opisanej powyżej nakrętki 29 CLICK TE, ulepszone portfolio UNITED CAPS do octu obejmuje:

  • 29 VINJET, najlepiej sprzedający się produkt w Europie Południowej, o klasycznym wyglądzie, dla octu, sosów i sosów. Nakrętki do białego i czerwonego octu mają jedną dziurkę do nalewania, zaś nakrętki do sosów, dressingów i octu balsamicznego - cztery dziurki.

  • UNITED CAPS 36 PRO2P to wyjątkowo łatwy w użyciu produkt do butelek szklanych i PET z olejem jadalnym i octem. Zatrzaskowe dwuczęściowe zamknięcie ma system zapobiegający upuszczaniu i unikalny kształt wylewki dla wyjątkowej kontroli i zachowującą zawartość membranę odrywaną.


„Cieszymy się, że możemy wprowadzić ten ulepszony portfel na rynek” - dodał Henckes. „Wykorzystaliśmy naszą wiedzę zdobytą przez ponad 80 lat pracy z tworzywami sztucznymi, aby zaoferować klientom kompleksowy wybór, który zaspokoi niemal każdą możliwą potrzebę na rosnącym rynku nakrętek i zamknięć do olejów jadalnych i octu”.

Na podstawie informacji firmy United Caps

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności