Michelman wita nowych współpracowników w rozwijającym się segmencie poligrafii i opakowańPoprzedni artykuł 

Dave Jeffers
Dave Jeffers
Pete Petrie
Pete Petrie

W odpowiedzi na przyspieszenie globalnego rozwoju segmentu poligraficznego i opakowań, Michelman dodał dwóch nowych współpracowników, aby pomóc w utrzymaniu sukcesu w dziedzinie druku cyfrowego, opakowań elastycznych, konwersji papieru i tektury falistej.

Pete Petrie dołącza do Michelmana jako dyrektor sprzedaży ds. drukowania i pakowania w regionie obu Ameryk. Karierę rozpoczął w Avery Dennison, a ostatnio spędził 23 lata w WS Packaging Group.
Kierował wieloma zespołami odpowiedzialnymi za segment rynku etykiet do dekoracji opakowań, rozwój strategii i zarządzanie relacjami z głównymi markami. Koncentracja na budowaniu zespołu, wraz z jego szeroką wiedzą branżową, kontaktami i umiejętnościami handlowymi, zapewni kluczowy czynnik umożliwiający dalszy rozwój rynków poligraficznych i opakowań.

Dave Jeffers dołącza do Michelmana jako dyrektor sprzedaży terytorialnej ds. druku cyfrowego. Ponad 17 lat spędził w Yupo Corporation America, zarządzając serwisem technicznym i rozwojem nowych firm, a także zajmując regionalną pozycję sprzedażową. Ostatnio był kierownikiem sprzedaży terytorialnej w firmie Eastman Kodak Company i wniósł ponad 30 lat doświadczenia w drukowaniu do firmy Michelman.

Według dr Ricka Michelmana, dyrektora ds. technologii i EVP firmy Michelman: „Drukowanie i pakowanie stanowi platformę rozwoju firmy Michelman przez ostatnie dwie dekady. Zamierzamy kontynuować współpracę, opracowywać i komercjalizować przyszłościowe technologie z naszymi klientami i zwiększać naszą zdolność do dostarczania innowacyjnych rozwiązań. Zidentyfikowaliśmy kilka kluczowych możliwości strategicznego wzrostu, które pomogą tym dwóm wybitnym specjalistom. Mamy zaszczyt i cieszymy się, że możemy powitać ich w zespole Michelmana”.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności