Mondi Consumer Flexibles rozszerza w Rosji możliwości druku i portfolioPoprzedni artykuł 

Mondi, światowy lider w dziedzinie opakowań i papieru, inwestuje w swoje elastyczne fabryki opakowań w Aramilu i Peresławiu w Rosji, aby zapewnić klientom lepszą elastyczność i szersze portfolio, w tym zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań.

Mondi Consumer Flexibles Russia zwiększy swoje zdolności wklęsłodrukowe poprzez dodanie nowej maszyny w Mondi Pereslavl. Maszyna zostanie zainstalowana do pierwszego kwartału 2021 r., zwiększy możliwości drukowania i usprawni planowanie awaryjne dla zamówień klientów. Ta inwestycja, wraz z dodatkowym naciskiem zakładu w Aramilu na druk fleksograficzny, zaspokoi popyt ze strony głównych firm FMCG i innych klientów, zapewniając jednocześnie krótszy czas dostawy. Peresław będzie także oferował klientom druk fleksograficzny wraz z ich nowo zwiększoną wydajnością wklęsłodruku.

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie w Rosji na zrównoważone opakowania na rynki słodyczy, żywności oraz suchej i mokrej karmy dla zwierząt, Mondi poszerzy ofertę konkurencyjnych rozwiązań w zakresie opakowań. Do końca 2020 r. w Aramilu zostanie również zainstalowana dziewięciowarstwowa linia do współwytłaczania folii wysokobarierowej. To zaktualizowane portfolio produktów będzie oferowało gamę od monomateriałów do wielowarstwowych laminatów wysokobarierowych, których wiele spełnia już obecne kryteria zrównoważonego rozwoju, takie jak możliwość recyklingu.

„Rosja jest ważnym regionem dla Mondi, dlatego zintegrowaliśmy dostawy między Aramilem i Peresławiem, zwanym teraz Consumer Flexibles Russia. Oferowanie elastyczności, a także produktów, które są zrównoważone zgodnie z projektem, są najwyższym priorytetem dla tego regionu. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z naszymi klientami, aby zapewnić im najlepsze rozwiązania w zakresie wymagań dotyczących opakowań i potrzeb w zakresie zrównoważonego rozwoju ”, wyjaśnia Peter Orisich, dyrektor generalny Mondi Flexible Packaging.

Nowe możliwości i portfolio będą dostępne dla klientów w pierwszym kwartale 2021 r.

Na podstawie informacji firmy Mondi Consumer Flexibles

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności