recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Aneta Muskała nowym prezesem Stowarzyszenia Papierników PolskichPoprzedni artykuł 

Aneta Muskała
Aneta Muskała

Informujemy, że decyzją IX Kongresu Papierników Polskich funkcję Prezesa Stowarzyszenia Papierników Polskich w Kadencji 2020-24 objęła Pani Aneta Muskała.

Aneta Muskała z branżą celulozowo- papierniczą związana jest od ponad dwudziestu lat. Od początku kariery zatrudniona w koncernie International Paper. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Belgii i Rosji. Od 2016 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu International Paper Kwidzyn. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz studiów podyplomowych z Psychologii Przywództwa na SWPS w Sopocie.

Jako główne wyzwanie dla SPP na obecną kadencję wskazuje m.in. aktywny udział Stowarzyszenia, w ramach działań wspierających, w procesie legislacyjnym, który intensyfikuje się wskutek szeregu nowych inicjatyw regulacyjnych Komisji Europejskiej. Zadaniem Stowarzyszenia będzie zgłaszanie stosownych opinii i propozycji poprawek do stanowionego prawa, a także stały monitoring regulacyjny i budowanie mapy ryzyk, jakie stoją przed branżą.

- Jestem głęboko przekonana, że dzięki efektywnej współpracy firm członkowskich oraz kooperacji z administracją polską i unijną, nadchodzące zmiany regulacyjne będą stanowić nowy impuls dla rozwoju branży. Aktywna postawa naszego Stowarzyszenia przyczyni się do poprawy warunków funkcjonowania naszych przedsiębiorstw, i zachowania przez nie konkurencyjności, podniesienia jakości stanowionego prawa, a w konsekwencji utrzymania wartościowych miejsc pracy w regionach, gdzie funkcjonujemy oraz wzrostu koniunktury gospodarczej w Polsce.

Gratulujemy wyboru na funkcję Prezesa SPP i cieszymy się z możliwości współpracy w nowej kadencji.

Na podstawie informacji Stowarzyszenia Papierników Polskich

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności