Kornit Digital przejmuje Custom Gateway, poszerzając portfolio workflow oprogramowania w chmurzePoprzedni artykuł 

Kornit Digital (Nasdaq: KRNT), światowy lider w dziedzinie technologii cyfrowego druku na tekstyliach, ogłosił dziś przejęcie Custom Gateway, innowacyjnego dostawcy rozwiązań w zakresie oprogramowania w chmurze dla modele biznesowe produkcji na żądanie.

„Z przyjemnością ogłaszam przejęcie Custom Gateway, ponieważ zwiększamy nasze wiodące na rynku możliwości za pomocą ich potężnego oprogramowania, które dokładnie oceniliśmy, w tym za pośrednictwem kilku strategicznych klientów, których mamy wspólnych” - powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Marki, detaliści, dostawcy i wykonawcy każdej wielkości mogą znacznie się rozwinąć dzięki cyfrowej transformacji, a dzięki Custom Gateway, Kornit zrewolucjonizuje cyfrową produkcję tekstyliów na żądanie dzięki unikalnemu, kompleksowemu rozwiązaniu, które zapewni nam potężną przewagę konkurencyjną w sklepie."

Solidna i bogata w funkcje platforma chmurowa Custom Gateway jest odpowiednia zarówno dla modeli biznesowych B2B, jak i B2C i obsługuje wszystkie etapy wydajnej produkcji na żądanie. Platforma umożliwia pozyskiwanie, tworzenie, zarządzanie treścią i wyświetlanie treści w interfejsie użytkownika. Utworzone zamówienia są przechwytywane przez niezawodny system zarządzania zamówieniami i kierowane do odpowiednich zakładów produkcyjnych zaplecza przy użyciu zaawansowanych algorytmów routingu. Gdy zamówienia trafiają do hali produkcyjnej, są inteligentnie kierowane i zarządzane, aby umożliwić wydajną produkcję na żądanie na masową skalę. Cały proces od utworzenia zamówienia do wysyłki jest wzbogacony o integrację z istniejącymi środowiskami IT, podejmowanie decyzji w oparciu o dane i analitykę biznesową. Dzięki bezproblemowemu połączeniu front-endu (online lub innego sklepu) z najbardziej odpowiednim zapleczem (produkcja na żądanie i operacja logistyczna), technologia ta umożliwia klientom uzyskanie pełnej wydajności, skalowalności i rentowności, jakie daje cyfryzacja.

Uzupełniając platformę Konnect firmy Kornit, zapewniającą widoczność i kontrolę operacji drukowania, platforma Custom Gateway oferuje klientom firmy Kornit cenne informacje biznesowe umożliwiające sprawność w obliczu dynamiki rynku i zakłóceń.

Custom Gateway ma ponad 300 aktywnych klientów na całym świecie, w tym takie marki, jak największy brytyjski sprzedawca odzieży Next, a także inne wiodące marki sportowe, modowe i treści.

„Jesteśmy podekscytowani połączeniem tych dwóch kreatywnych kultur i wiemy z doświadczenia, że Kornit i Custom Gateway są zbudowane na wspólnej wizji” - powiedział Andrew Talbot, dyrektor generalny Custom Gateway. „Razem zapewnimy globalnym markom i wykonawcom optymalną kontrolę nad ich działalnością, zapewniając szybką, społecznie odpowiedzialną realizację zamówień oraz w rentownym modelu, który produkuje i wysyła zamówienia w czasie rzeczywistym, bez nadmiernych zapasów i pracy”.

„Produkcja na żądanie wyprzedza tradycyjne modele detaliczne, a producenci, którzy wykorzystują wszystkie dostępne dane, zdobędą rynek” - powiedział Omer Kulka, CMO Kornit Digital. „Cieszymy się, że możemy powitać Custom Gateway w rodzinie Kornit, rozwój, który ostatecznie zapewni konsumentom końcowym produkty i doświadczenia, których oczekują”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności