recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Ostatnie dni na skorzystanie z zaproszeń na Dni Oprawy Twardej AvargrafPoprzedni artykuł 

Mamy przyjemność poinformować, że zostało jeszcze kilka ostatnich wolnych miejsc na nasze Dni Oprawy Twardej, które są organizowane w siedzibie firmy Avargraf w Warszawie przy ulicy Gawota 2D, w dniach 15 – 16 września. Nasze wydarzenie kierujemy przede wszystkim do tych przedsiębiorstw, które chciałyby wdrożyć oprawę twardą, ale także do drukarń cyfrowych, dla których maszyny tego producenta są doskonałym wyborem. Spotkanie to będzie także doskonałą okazją do rozmów na temat usprawnienia produkcji za pomocą prezentowanych rozwiązań.

Nowości, jakie będzie można zobaczyć i przetestować podczas Dni Oprawy Twardej, pierwotnie miały mieć swoją premierę w czasie tegorocznych targów drupa w Niemczech, które nie odbyły się z racji pandemii.

Dla przypomnienia, w programie znajdą się m.in. prezentacje linii do produkcji okładek PräDeka oraz maszyn: PräziGard do przyklejania wyklejek, PräziBand do przyklejania kapitałek, PräLeg XS do zawieszania bloków w okładkę, a także PräForm XS do prasowania książek z jednoczesnym wypalaniem rowka. Podczas wydarzenia będzie można ponadto zobaczyć krajarkę baumann PERFECTA 80 oraz dwugłowicową bigówkę Bacciottini D2H, będzie to także doskonała okazja do spotkania i rozmów na temat usprawnienia produkcji za pomocą prezentowanych rozwiązań.

Swoją obecność uprzejmie prosimy zgłosić, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej: https://www.avargraf.pl/dni-oprawy-twardej, lub potwierdzić drogą mailową na adres: avargraf@avargraf.pl, j.szczepaniak@avargraf.pl; bądź telefonicznie, pod numerami telefonów: 22 331 33 33; 609 104 709.

Rejestracja trwa do 14.09.2020 serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji i zarejestrowania swojego udziału już dziś!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności